Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Transmisii (https://forum.4tuning.ro/526-transmisii.html)
-   -   Sunt interesat de un diferential open 3.91 (https://forum.4tuning.ro/526-transmisii/315556-interesat-diferential-open-3-91-a.html)

kovacskl 22-04-12 12:24

Sunt interesat de un diferential open 3.91
 
Sunt interesat de un diferential open 3.91 pentru BMW model diff 188 (mediu) sau dau la scimb unul de 3.15.
Lasati un PM .
Mersi

kovacskl 02-05-12 09:49

Re: Sunt interesat de un diferential open 3.91
 
se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning