![]() |
jante ieftine
vand jante AEZ cu anvelope de vara pe 15" !! jantele sunt intr-o stare foarte buna fara julituri crpaturi sau altceva cu lacul de fabrica pe ele !!! 150 euro !!! valabil doar pana maine la amiaza !!
|
Re: jante ieftine
poze cu jantele
|
Re: jante ieftine
|
Re: jante ieftine
Daca erau 4x100 acum le luam!
|
Re: jante ieftine
le regauresti sau poate se pot cu flanse adaptoare :-??
|
Re: jante ieftine
si eu le-as fi luat daca erau 4x100 ... iar flansele sunt destul de scumpe ... nu prea se merita plus ca apoi apar probleme la politie ... :-@
|
Re: jante ieftine
Masina nu o vinzi?
|
Re: jante ieftine
UPP !!!
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning