![]() |
Banda reflectorizanta Jante
2 Attachment(s)
A aplicat cineva banda de asta pe jante.Cum se comporta ?
Banda reflectorizanta 3M + aplicator |
Re: Banda reflectorizanta Jante
da....
am luat de pe okazii,insa fara aplicator... este foarte ok(o am de aprox 1 luna si ceva)si inca sta bine cu aplicator este mai scump,dar lucrii mai usor insa si fara te poti descurca cu putina rabdare |
| All times are GMT +2. The time now is 19:37. |
- Copyright 2026 4Tuning