Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Discutii generale moto (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto.html)
-   -   Motocicleta 125 4t sau 2t ? (https://forum.4tuning.ro/571-discutii-generale-moto/314728-motocicleta-125-4t-2t.html)

beny_95_sv 17-04-12 12:07

Motocicleta 125 4t sau 2t ?
 
Vreau ca la inceputul lui mai sa imi iau un motor de 125 cmc ... Eram decis sa imi iau o cagiva mito de 125 ... eu is mai vitezoman de felul meu dar acuma bat mai mult spre ceva in 4t ... pentru ca m-am saturat de paraitoare (am avut multe scutere ) ... chiar daca is mai lente ca cele in 2t totusi as vrea ceva in 4t... as vrea sa stiu niste dieferente ceva ..viteza ,fiabilitate,consum .. si bineinteles as vrea sa imi recomandati ceva ! Am 17 ani ! Multumesc


All times are GMT +2. The time now is 03:03.

- Copyright 2026 4Tuning