![]() |
Cumpar Bmw e30
Salut cumpar bmw e30 de preferat coupe inscri ro sa aiba actele in regula motorul sa nu fie mai mare de 2.0 ...
|
Re: Cumpar Bmw e30
Quote:
|
Re: Cumpar Bmw e30
Salut pune 2,3 poze cu interior,exterior,motor...
|
salut ..
Quote:
|
Re: salut ..
3 Attachment(s)
salut .. no .. sa vezi despre ce este vb .. este exact ca in poza nimic in + sau - geamuri electrice oglinzi electrice ... motor de 2.4 disel ...motoru simplu fara turbo .. necesita o pompa de apa ..(pierde apa pe la presotupa ) si un set de bujii in rest tot e ok ..este exact ca in poze ..e drept necesita reparatii la caroserie de aceea si pretu de 500 e .. este dreapta in acte tot .. fara probleme .. eu il vad pt ca intentionez sa iau altu ... cu motor ceva mai mare .. asta este .. ms
|
| All times are GMT +2. The time now is 01:16. |
- Copyright 2026 4Tuning