Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Mures (https://forum.4tuning.ro/402-mures.html)
-   -   plutitor la passat combi b4 1996,1.6,benzina (https://forum.4tuning.ro/402-mures/313245-plutitor-passat-combi-b4-1996-1-6-benzina.html)

h0rik1 07-04-12 11:44

plutitor la passat combi b4 1996,1.6,benzina
 
Am desfacut tot plutitorul erau rupte 2 fire le-am lipit l-am facut dar cand l-am pus inapoi acul din bord mi so blocat la un anumit gradaj undeva la 10 L si acolo o ramas cateva zile mai tarziu l-am desfacut si i-am mutat pozitia dar acul tot nu se misca... ma poate ajuta cineva? Multumesc!


All times are GMT +2. The time now is 11:39.

- Copyright 2026 4Tuning