![]() |
plutitor la passat combi b4 1996,1.6,benzina
Am desfacut tot plutitorul erau rupte 2 fire le-am lipit l-am facut dar cand l-am pus inapoi acul din bord mi so blocat la un anumit gradaj undeva la 10 L si acolo o ramas cateva zile mai tarziu l-am desfacut si i-am mutat pozitia dar acul tot nu se misca... ma poate ajuta cineva? Multumesc!
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:39. |
- Copyright 2026 4Tuning