Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piatra-Neamt (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt.html)
-   -   Cafeneaua nemţenilor de pe 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/347-piatra-neamt/31264-cafeneaua-nemtenilor-4tuning.html)

yura 18-01-07 23:13

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Bravo inca data.Am o propunere, sa faci un Thread cu anunturi-vanzare-cumparare..o sa fie tare bine venit :P

Ali_ump 18-01-07 23:17

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by yura (Post 704419)
Bravo inca data.Am o propunere, sa faci un Thread cu anunturi-vanzare-cumparare..o sa fie tare bine venit :P

Mersi de aprecieri in primu rand....si da o sa fac unu chiar in seara asta ...buna idee...utila...

Ali_ump 18-01-07 23:21

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by SHOGUN-A8 (Post 704382)
Deocamdata incerc sa mai strang si eu cativa baieti din Roman...pentru ca sunt multi pasionati...si multe masini frumoase.. :)
Dar sa vedem ce o sa iasa :D

am mai spus ...cand ajungi si tu pe acas' da un semn ceva poate facem o intalnire la comun intr-un week end ...cunoastem si noi baietii....mergem la un coffe ...ceva ...

Ali_ump 19-01-07 13:07

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Fac apel la toti cei care participa la intalnirile saptamanale ssi nu numai ...sa initieze o campanie de mediatizare a forumului si in special sectiunii Piatra Neamt...si sper sa ma ajutati sa mai "racolez" cativa participanti de aici din oras...stiu si eu prieteni ..prietene ...posesori de permis si autoturism....sunt bineveniti;) !

Ali_ump 20-01-07 00:53

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Cine il cunoaste pe tipu ala care are ceva Kia rosie din oras cu kitu ala de caroserie finut sa ma anunte si pe mine ca vreau sa discut cu el...!:D

Ali_ump 20-01-07 01:06

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Florine ai vazut jantele la anunturi acolo? ce zici?;) ...mie imi plac ...si cauciucurile cu profil V is misto....

Ali_ump 20-01-07 01:12

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Thread-uri de interes general....

https://forum.4tuning.ro/36-iasi/30915-intalnire-lunara/page-5.html
- Intalnire lunara : - discutii generale cu useri din toata Moldova;

https://forum.4tuning.ro/showthread.p...787#post696787
- Mega Inatalnire de primavara 17 Martie Iasi - discutii generale cu useri din toata Moldova;

slip 20-01-07 01:21

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
ce facetzi ? gata intalnirea? :D
la noi ./.a fost panarama mare :D acum am ajuns si eu acasa..
frumos..ce mai .... si cum spuneam..calitate nu cantitate ;)
la voi? cum a fost?
va salut.. numai bine

Ali_ump 20-01-07 13:42

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by slip (Post 706179)
ce facetzi ? gata intalnirea? :D
la noi ./.a fost panarama mare :D acum am ajuns si eu acasa..
frumos..ce mai .... si cum spuneam..calitate nu cantitate ;)
la voi? cum a fost?
va salut.. numai bine

Multa galagie si pe la noi ...liniutza pe gheatza cu patinele...mai un burn..mai un motor turat...mai o tura prin oras...sti si tu cam ce se intampla...:D

ser 20-01-07 16:10

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
salut. Sunt din targu neamt si m-ar interesa cand sunt intalnirile(zi,ora),ca as veni si eu daca se poate.ms

Ali_ump 20-01-07 17:32

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by ser (Post 706846)
salut. Sunt din targu neamt si m-ar interesa cand sunt intalnirile(zi,ora),ca as veni si eu daca se poate.ms

Da deci intalnirile sunt in fiecare Vineri seara la ora 20....in centru in parcare ...ai mai multe informatii la celelate sectiuni ...intalniri saptamanale...
intalnirea de pe 17 feb o sa fie una MARE de tot la Piatra si pe data de 17 martie la fel la IASI
Te asteptam cu mare placere pe la noi....eventual daca mai cunosti lume de prin tg nt pot sa vina si ei nu ne suparam...facem o mare familie...;)
Bafta ...numai bine!

slip 20-01-07 18:54

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
keep up the good work ;)
ne vedem p 17..salut

Ali_ump 20-01-07 20:04

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Ne straduim aici...si pe 17 ne vedem cu siguranta ...indiferent in ce conditii..ne vedem...it's a must ;) :D

dangti16v 20-01-07 21:51

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by ser (Post 706846)
salut. Sunt din targu neamt si m-ar interesa cand sunt intalnirile(zi,ora),ca as veni si eu daca se poate.ms

Salut bineinteles ca poti veni e bine si cred ca e ceva miscare si in Tg Nt numai ca stati ascunsi;) IN FIECARE VINERI LA ORA 20 IN CENTRU oricum ali_ump are el grija ca anunta pe toata lumea ;)

Ali_ump 20-01-07 23:16

Re: Cafeneaua nemtenilor de pe 4Tuning
 
Quote:

Originally Posted by dangti16v (Post 707362)
Salut bineinteles ca poti veni e bine si cred ca e ceva miscare si in Tg Nt numai ca stati ascunsi;) IN FIECARE VINERI LA ORA 20 IN CENTRU oricum ali_ump are el grija ca anunta pe toata lumea ;)

Daca nu eu atunci cine ??? :peace:


All times are GMT +2. The time now is 09:17.

- Copyright 2024 4Tuning