Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini tunate (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate.html)
-   -   Montreal Int. Auto Show (https://forum.4tuning.ro/18-masini-tunate/312-montreal-int-auto-show.html)

pimp_lex 13-01-04 18:30

Montreal Int. Auto Show
 
Pe 9 ianuarie a inceput aici salonul auto international, varianta de aici a SIAB-ului din Bucuresti........

Expozitia a fost reusita, putine modele prototip dar totusi 650 de masini expuse si multe nouati.......

Au fost prezente si catev supermasini, Ferrari Enzo si restul gamei Ferrari, Lambo Gallardo, Murcielago, Countach si cateva Diablo si o mare atrcatie a fost Saleen S7 care e intradevar ceva special.........Maybach a fost si el prezent, a fost si un mic show tuning cu vreo 10 masini modificate........per total un show misto.......

Aici sunt pozele facute de echipa MontrealRacing.com de la show si voi pune si eu unele din pozele facute de mine!

Vizionare placuta:

http://www.montrealracing.com/gallery/autoshow?page=1

si astept comentarile voastre :lol:

FiReBuRn 13-01-04 20:39

Super mishto masinile !! Imi plac majoritatea..nu-mi plac alea 4x4 ..in rest marpha !! mai vreau sa vad poze !!!!!!!! :wink: :twisted:

Gabi 13-01-04 20:43

:shock:

ZoomZoom 14-01-04 17:24

pimp, poze faine, masini faine. Eu ma duc sambata la auto-show-ul din Detroit...E cel mai mare, peste 800 de masini si toate conceptele. De-bea astept sa vad noul Corvette C6 si Cobra. O sa pun poze cand vin inapoi

pimp_lex 14-01-04 17:44

ce calumea....e relativ aproape de London, treci lacul si-ai ajuns :)......poate la nul sa fac si eu un Road trip pana la detroit ca e unu din visele mele sa vad acel show

ZoomZoom 14-01-04 18:20

yea, de-abea astept sa-mi rup turbo-ul pe highway din nou. Daca as conduce la limits de viteza mi-ar lua cam 2 ore, dar de-obicei ajung acolo in o ora si cateva minute (170 km/h cruising :D)

pimp_lex 23-01-04 07:32

3 Attachment(s)
poze luate de mine: :lol:

pimp_lex 23-01-04 07:34

cred ca mai bine inai fac pozele mai mici ca o sa fie greu sa le vedeti :)

mpa 23-01-04 09:48

Ceva mai mici nu ar fi rau deloc!!!!

pimp_lex 25-01-04 17:54

am inceput sa le micsorez.......se pot viziona cele 3 in mod normal acuma......si o sa mai continui.... :lol:

mpa 26-01-04 06:44

Multumim apreciem efortul!!!


All times are GMT +2. The time now is 22:02.

- Copyright 2026 4Tuning