![]() |
subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Salutare! m.am decis sa investesc putin intr.un subwoofer pentru al meu focus, din 2001, hatchback.
Problema e ca nu stiu absolut nimic cu privire la domeniu, ca si marci, acustica, incinta etc. As dori sa primesc niste recomandari cu ce as putea monta, totul (subwoofer / amplif / player) sa se incadreze in 1300 lei, astfel incat cu montatul + condensator etc sa ajung la 15. Eu combinatia asta am gasit.o si imi cam face cu ochiul. p.s.: boxele nu le voi schimba, pur si simplu e prea mult de lucru cu ele. p.s.2:sper ca nu fac reclama la nimic. amplif: http://carsystems.ro/car-audio-video...xima-420w.html difuzor de frecvente joase: http://carsystems.ro/car-audio-video...-rms-6446.html player de bord: http://carsystems.ro/car-audio-video...trol-ipod.html |
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Salut, ca CD Player ia ceva de la Kenwood KDC-3051R 310 ron pui ceva in plus fata de Pioneer dar ai control subwoofer te va ajuta mai mult, sau daca vrei cu inca un milion iei KDC-3054UR cu USB. Eu momentan detin un CD Player Pioneer dar, il voi schimba saptamana viitoare cu unul Kenwood KDC-3054UR si imi voi lua si subwoofer si statie.
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
noted. mersi frumos. si in legatura cu subwooferul si amplificatorul ?
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Quote:
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Quote:
http://www.audiolab.ro/p-r-o-m-o-t-i...bass-pack.html http://www.audiolab.ro/cd-playere-mp...-kdc-u30r.html |
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Quote:
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Quote:
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Quote:
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Quote:
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Quote:
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Raul, daca esti dispus de banii aia mergi pe mana lui Dragster, nu-ţi va părea rău.
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
multumesc frumos pentru sugestii, le voi lua pe fiecare la puricat si analizat. Daca mai aveti va rog sa le postati :)
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Quote:
Cat despre ampliful Focal... e doar un amplif, ca multe altele pe piata. Vad un plus pe partea de aspect pentru pachetul ala. Si cam atat. Vorba lui Norbi, merita facute niste comparatii la un moment dat. E posibil sa se lase cu surprize. :) Placute. ;) |
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
si o incinta in Tg.Mures nu stitit cine face ? incinta buna zic
|
Re: subwoofer + amplif + player de bord. Sfaturi, sugestii etc
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:45. |
- Copyright 2026 4Tuning