![]() |
navi-tv/radio scoate un pacanit enervant
s-a mai intilnit cineva cu problema asta?
pacanitul seamana cu sunetul scos de releul de semnalizare la dacie si dureaza cam 10-15 secunde, face imediat dupa ce pornesc motorul si la intervale neregulate |
Re: navi-tv/radio scoate un pacanit enervant
exact asa am patit eu pe a mea , A6. e de la releul de semnalizare .. dak vrei sa-ti faca treaba buna mergi la Auto-Mitric .. in jur de 6 mil park a costat sa-l schimbe
|
| All times are GMT +2. The time now is 14:42. |
- Copyright 2026 4Tuning