![]() |
STAND PENTRU MASURAT PUTEREA, INCLUSIV 4x4
2 Attachment(s)
In primul rand vreau sa rog administratorul siteului sa mute topicul asta uinde crede ca e mai potrivit, atunci cand are destul timp. Da exista in Romania in Bucuresti stand de masurat puterea pentru orice tip de autoturism indiferent de tipul de tractiune. Este cu circuit inchis deocamdata si nu va pot da mai multe amanunte. Cei care sunt interesati sunt rugati sa scrie aici iar apoi o sa le cer mesaje private si o sa ne intalnim daca hotaram ceva concret. Vreau sa facem din asta un real spectacol sa strangem multe masini sa mergem sa le facem testul filmand si discutand despre asta. Fiind cu circuit inchis o sa vreau sa fac o lista cu cei interesati apoi sa mergem la test cand stabilim toti de comun acord. Nu cunosc pretul dar nu poate fi mai mare ca la Metrotehnica Seat, iar daca suntem mai multi discutam un pret engros, inchiriam cateva zile 2-3 noi standul. Se poate testa orice fel de masina cu orice tip de tractiune. Se poate da putere motor si putere la roti, fiind foarte profi aparatutra de aici. |
LEGAL RACING
1 Attachment(s)
poze
|
Eu ma bag dar acum depinde de pret, si mai iau si cateva masini din club.
|
Ce tip de Dyno este?
Foarte interesant si ma bucur ca sa schimba ceva :D As vrea sa stiu si eu care este pretul? O sa fie si eu interesant, daca pretul va fii bun :D Face si flash? |
da.. pare o idee interesanta ... dar sa ni se dea un pic mai multe detalii cand va fi posibil , bineinteles ...
|
power
A spus omul ca nu poate da mai multe detaslii deocamdata.
Pretul e destul de mare in west peste 100euro si pentru Romanoa cred ca un 50 poate ar fi onorabil. In plus eu zic ca e bine sa masurati toate sau cat mai multe masini in acelasi loc in grup pt a vedea macar diferentele de putere daca nu sunteti siguri ca puterea aratata e reala.Faza doi platiti la alt stand in acceasi zi toti pt unul si mergeti sa faceti diferenta.Mai mult de atat nu pot gandi acum. Benzina ar fi bine sa fie acceasi sa puneti cam acceasi cantitate toti la rand. Cum suna? |
LEGAL RACING
Cati vreti sa mergeti si cat vreti sa dati, intalnitiva, vorbiti apoi comunicati concluzia aici.
Prea multa vorba, daca nu e bun va spun eu sa nu mergeti, dar se pare ca e super tare jucaria. |
Parerea mea e ca ar trebui sa afle careva pretul si apoi vom vedea daca mergem sau nu.
|
Re:
Quote:
Ce masina ai de pus pe stand? |
Ok, te sunam cand ma intorc in Bucuresti in cateva zile.
Vorbeam in numele Insomniei. Incerec sa aflu daca ar fii cineva interesant de la noi. Pentru mine nu are rost, pentru ca nu am inca modificari pe masina. Au aparatura pentru AFR acolo? |
Vorbesc cu baietii si iti spunem, asteptam sa vedem cata lume se strange.
|
stiu ca e tarziu dar in caz ca va mai intereseaza costa 100 de euro de pers iar daca iti faci flash la dimsport costa 50 de euro :wink:
|
Sebastian as vrea si eu sa fac un test masinii mele ( s40 t5 AWD ) ;daca ai detalii te rog da-mi un pm
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:53. |
- Copyright 2026 4Tuning