Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Timisoara (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara.html)
-   -   Dezmembrez BMW E39 525TDS (https://forum.4tuning.ro/39-timisoara/310535-dezmembrez-bmw-e39-525tds.html)

sirbennimiles 24-03-12 10:15

Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
dezmembrez BMW E39 525TDS, 220000 km, masina e complecta, porneste la prima cheie, preturi acceptabile. Masina are dubluclimatronic, cd player, scaune recaro din material textil cu incalzire, perdeluta electrica, trapa, abs, asc, cutie manuala, partbriz cu loc pentru senzor de ploaie, PDC, geamuri electrice, si multe altele,
pentru mai multe detalii sunati la
tel: 0766731893
sau pe
ym: [email protected]

sirbennimiles 04-04-12 21:39

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
U P P ! ! !

razva_civic 13-04-12 09:40

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
Quote:

Originally Posted by sirbennimiles (Post 4947554)
dezmembrez BMW E39 525TDS, 220000 km, masina e complecta, porneste la prima cheie, preturi acceptabile. Masina are dubluclimatronic, cd player, scaune recaro din material textil cu incalzire, perdeluta electrica, trapa, abs, asc, cutie manuala, partbriz cu loc pentru senzor de ploaie, PDC, geamuri electrice, si multe altele,
pentru mai multe detalii sunati la
tel: 0766731893
sau pe
ym: [email protected]


Salut,

E Facelift sau non facelift?
Un pret pt. faruri, capota si trager se poate? poate si niste poze....

Multumesc.

sirbennimiles 13-04-12 22:24

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
salut, din pacate masina nu mai are capota, tregar si faruri.

sirbennimiles 27-04-12 21:59

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
upppp....negociabil

subaru_alin 21-05-12 21:32

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
Un pret la motor,cutie si instalatie electrica... :D

sirbennimiles 22-05-12 08:45

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
nu mai am calculatorul si pompa de injectie la motor. cutia 150 euro! salut

sirbennimiles 07-06-12 16:42

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
upppp!!!

sirbennimiles 28-06-12 21:30

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
upppp!!!

razva_civic 27-07-12 08:28

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
1 Attachment(s)
Salut,


plasticu' din poza il mai ai?

sirbennimiles 27-07-12 10:21

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
salut. nu il mai am!

razva_civic 30-07-12 09:16

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
1 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by sirbennimiles (Post 5117366)
salut. nu il mai am!


Salut,


nici pe cel din spatele narilor? (vezi poza)

sirbennimiles 30-07-12 09:19

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
nu nu, sorry:(

razva_civic 30-07-12 09:25

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
Quote:

Originally Posted by sirbennimiles (Post 5120274)
nu nu, sorry:(

No problem. Asta e! :)

Cu pompa de injectie cum sta? mai exista? daca da, se si dezmembreaza? m-ar interesa capul hidraulic daca e bun...ca al meu e obosit si porneste ca dracu de greu la cald...


Cheers!

blobmw 29-10-12 13:50

Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
 
ma intereseaza interiorul recaro daca-l mai ai????poate pui si o poza.


All times are GMT +2. The time now is 08:07.

- Copyright 2026 4Tuning