![]() |
Dezmembrez BMW E39 525TDS
dezmembrez BMW E39 525TDS, 220000 km, masina e complecta, porneste la prima cheie, preturi acceptabile. Masina are dubluclimatronic, cd player, scaune recaro din material textil cu incalzire, perdeluta electrica, trapa, abs, asc, cutie manuala, partbriz cu loc pentru senzor de ploaie, PDC, geamuri electrice, si multe altele,
pentru mai multe detalii sunati la tel: 0766731893 sau pe ym: [email protected] |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
U P P ! ! !
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
Quote:
Salut, E Facelift sau non facelift? Un pret pt. faruri, capota si trager se poate? poate si niste poze.... Multumesc. |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
salut, din pacate masina nu mai are capota, tregar si faruri.
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
upppp....negociabil
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
Un pret la motor,cutie si instalatie electrica... :D
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
nu mai am calculatorul si pompa de injectie la motor. cutia 150 euro! salut
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
upppp!!!
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
upppp!!!
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
1 Attachment(s)
Salut,
plasticu' din poza il mai ai? |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
salut. nu il mai am!
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
1 Attachment(s)
Quote:
Salut, nici pe cel din spatele narilor? (vezi poza) |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
nu nu, sorry:(
|
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
Quote:
Cu pompa de injectie cum sta? mai exista? daca da, se si dezmembreaza? m-ar interesa capul hidraulic daca e bun...ca al meu e obosit si porneste ca dracu de greu la cald... Cheers! |
Re: Dezmembrez BMW E39 525TDS
ma intereseaza interiorul recaro daca-l mai ai????poate pui si o poza.
|
| All times are GMT +2. The time now is 08:07. |
- Copyright 2026 4Tuning