Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Pescuit si vanatoare (https://forum.4tuning.ro/650-pescuit-vanatoare.html)
-   -   Crap in 23-25 martie ? ..pls help (https://forum.4tuning.ro/650-pescuit-vanatoare/310261-crap-23-25-martie-pls-help.html)

RazvanTM 22-03-12 16:01

Crap in 23-25 martie ? ..pls help
 
As vrea sa merg la pescuit zilele astea ..am vreo sansa la crap ?


Ma puteti ajuta cu niste idei de nada si momeli ?

Eu ma gandeam la benzar mix (crap & cars ) si porumb pe ac .. ar merge ?




Multumesc ...si astept raspunsuri :D

ct11lyv 29-03-12 23:12

Re: Crap in 23-25 martie ? ..pls help
 
Dacă vremea se încălzeaste poate ai cv șanse încearcă da ia si niște viermusi, fir întins

RazvanTM 30-03-12 14:29

Re: Crap in 23-25 martie ? ..pls help
 
Ms de raspuns ... :D


All times are GMT +2. The time now is 04:54.

- Copyright 2026 4Tuning