![]() |
Crap in 23-25 martie ? ..pls help
As vrea sa merg la pescuit zilele astea ..am vreo sansa la crap ?
Ma puteti ajuta cu niste idei de nada si momeli ? Eu ma gandeam la benzar mix (crap & cars ) si porumb pe ac .. ar merge ? Multumesc ...si astept raspunsuri :D |
Re: Crap in 23-25 martie ? ..pls help
Dacă vremea se încălzeaste poate ai cv șanse încearcă da ia si niște viermusi, fir întins
|
Re: Crap in 23-25 martie ? ..pls help
Ms de raspuns ... :D
|
| All times are GMT +2. The time now is 04:54. |
- Copyright 2026 4Tuning