Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Imi vand Jantele( aproape noi) (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/31007-vand-jantele-aproape.html)

CT99WUW 14-01-07 20:11

Imi vand Jantele( aproape noi)
 
5 Attachment(s)
Rial LeMans 7j , 4*100 , 15'' , aproape noi rulate ~2000 km cu tot cu inele de centrale si prezoane ..+ anvelope Matador MP41 Aquila 195/50/15(2 ca si noi 2 slicuri)...400 Euro.Sau 300 jantele separate.Au fost rulate ~2.000KM
Din luna aprilie pana in octombrie)Nu au fost lovite/ciobite/zgariate.Le vand pentru ca vreau sa imi iau altele mai mari.
Mai jos am scris o oferta de pret primita de la o firma importatoare ( sa va faceti o idee cat ajunge 1 bucata 100eur)
Nuanta:ArgintiuNumar de prezoane:4Distanta intre prezoane (mm):100Latimea jantei (inch):7,0Diametrul jantei (inch):15ET (offset) (mm):37Kit montare (MP):MP...anvelope recomandate
195/45R15 http://www.sigemo.ro/images/logo_rial_mic.gifpret (TVA inclus):
328.65 RON

stoc: 4 bucati

CT99WUW 14-01-07 20:22

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
5 Attachment(s)
alte poze...

CT99WUW 15-01-07 18:15

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Nobody....?:rolleyes2

CT99WUW 16-01-07 18:58

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
nici azi ?:???: :???:

CT99WUW 19-01-07 07:08

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Nimeni ? nimic?....pfff

CT99WUW 21-01-07 19:30

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
300 Euro pentru niste jante aproape noi , nu mi se pare exagerat.Daca as fi cautat sa cumpar probabil gaseam cine stie ce panarame.Eventual schimb cu altele pe 16 + diferenta din partea mea.Jantele insa trebuie sa arate cel putin la fel cu ale mele (intretinute nezgariate, lovite ma refer).

CT99WUW 23-01-07 07:56

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Vine vara si nu prea vreau sa le mai pun pe astea , as fii vrut ceva mai mare ...astept oferte:)

alecsutu1 23-01-07 11:48

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Ce jante pe 16?am unele dar nu sunt 4x100 si au flanse

CT99WUW 24-01-07 07:05

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Da , in principiu as vrea 16'' insa vreau doar cu prindere 4*100 nu prea sunt adeptul flanselor de adaptare.Up!!

CT99WUW 25-01-07 19:40

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Nu prea am noroc la vanzari eu? sau nu sunt pe gusturile voastre?:P

NSL_Steffy 28-01-07 20:35

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
e negociabil pretul?
iti dau 250 dak sunt in perfecta stare!

CT99WUW 02-02-07 07:10

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Inca de actualitate .........

CT99WUW 02-02-07 19:08

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
Dupa cum a fost facuta si oferta de sus , ramane pretul 250 eur

CT99WUW 05-02-07 14:05

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
zece caractere pentru prima pagina ~!!

dozeras 07-02-07 21:43

Re: Imi vand Jantele( aproape noi)
 
care este ultimul pret?
multumesc!


All times are GMT +2. The time now is 04:46.

- Copyright 2026 4Tuning