Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Olympus X-925 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/309433-vand-olympus-925-a.html)

silvet 18-03-12 14:27

Vand Olympus X-925
 
Impecabil, ca nou, inca in garantie, in cutie cu toate accesoriile (cablu date, cablu TV, acumulator propriu, incarcator propriu, CD, manual, factura, garantie) + card XD de 2 GB.
http://www.price.ro/preturi_olympus_...ack_259740.htm
Pret 170 lei.

Doar Bucuresti.
0770396342

silvet 20-03-12 11:32

Re: Vand Olympus X-925
 
Valabil.

silvet 22-03-12 07:08

Re: Vand Olympus X-925
 
1 Attachment(s)
Deci, ca sa nu exagerez, are cateva urme fine, dar nu neaparat de folosire propriuzisa, pentru ca a fost utilizat ca aparat de rezerva ... asta ca sa-i gasesc si lui un cusur. Atasez o poza macro.
Pret nou - 150 lei.

silvet 01-04-12 10:42

Re: Vand Olympus X-925
 
Camera, cablu date, cablu TV, acumulator, incarcator, adaptor XD pentru microSD, curea de mana, bon insotit de garantie, manual, cutie, husa, adica tot pachetul -card / +husa ... pret 100 lei fix doar azi.

silvet 03-04-12 08:15

Re: Vand Olympus X-925
 
5 Attachment(s)
Pot sa vand si pe componente:
- camera - 60 lei
- incarcator - 50 lei
- acumulator - 30 lei
- adaptor XD - 10 lei
- cablu date - 20 lei
- cablu TV - 10 lei

Absolut toate componentele sunt in perfecta stare si originale, acumulatorul tine ca unul nou.
Accesoriile din aceste link-uri sunt compatibile (nu originale) si sunt cele mai mici preturi de pe piata:
http://www.remogsm.ro/c.php?action=d...i-40b&id=11678
http://accesorii-foto.shopmania.biz/...-li-42b-995728
Asta pentru a se putea face comparatie intre pretul cerut de mine si cel al unor produse contrafacute.
Acumulatorul si incarcatorul sunt compatibile cu multe tipuri de marci si modele de camere foto.
Acumulatorul este model LI42B, iar incarcatorul LI41CAB.

Acesta este adaptorul:
http://www.cardurimemorie.ro/adaptor_microsd_xd/115.htm

silvet 05-04-12 07:37

Re: Vand Olympus X-925
 
Pot sa vand si pe componente:
- camera - 60 lei
- incarcator - 50 lei
- acumulator - 40 lei
- adaptor XD - 10 lei
- cablu date - 20 lei
- cablu TV - 10 lei

silvet 07-04-12 07:10

Re: Vand Olympus X-925
 
Pot sa vand si pe componente:
- camera - 60 lei
- incarcator - 50 lei
- acumulator - 40 lei
- adaptor XD - 10 lei
- cablu date - 20 lei
- cablu TV - 10 lei

silvet 11-04-12 10:07

Re: Vand Olympus X-925
 
Vanduta.
Multumesc.
Se poate inchide.


All times are GMT +2. The time now is 08:35.

- Copyright 2026 4Tuning