Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Divertisment (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment.html)
-   -   FEMEIA LA GINECOLOG (https://forum.4tuning.ro/31-divertisment/3089-femeia-ginecolog.html)

alexutzu 29-12-04 23:45

FEMEIA LA GINECOLOG
 
La ginecolog

La un post de radio oarecare s-a facut un concurs cu un premiu generos pentru cine povesteste cea mai rusinoasa intamplare prin care a trecut.

Castigatoarea acestui concurs a povestit urmatoarele:
\"In acea zi aveam de facut o vizita la ginecolog, la ora 08.00. Intamplarea a facut ca fiica mea cea mica sa planga toata noaptea, iar de dimineata m-am trezit tarziu. Asa ca am imbracat repede copiii sa-i trimit la scoala, dupa care fuga la baie.
Cum doream sa ma prezint cat mai curata (ca orice femeie care merge la ginecolog) si nu mai aveam timp de dus, iau repede primul prosop pe care-l vad in baie, il ud si ma spal bine pe partile intime, ies din casa in viteza, sofez ca nebuna, ajung la cabinet, intru si cum deja stiam ce am de facut ma asez pe marginea patului si zbor cu gandul in alta parte.
Aud medicul care zice :
- OOO, astazi am facut un efort special ca sa aratam bine!

Seara, acasa fiica mea intreaba:
- Mama unde e prosopelul meu?
- Nu stiu draga. Ia si tu altul curat din dulapior, ii raspund.
- Nu! Eu il vreau pe ala pe care l-am lasat dimineata in baie! Aveam sclipiciul si stelutele lipicioase pe el.

In acel moment am inteles ce a vrut sa spuna medicul....

Corse 30-12-04 10:54

:clap: :clap: :hahano: :hahano: dute ba...am crezut ca ma inec de ras. hai ca asta a fost buna. :lol:

EvLSant0S 30-12-04 16:26

:):) good one :)

m_vpr 01-01-05 22:46

ha ha . Nu mai pot de ras :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :D :D :lol: :) :D :) :lol: :lol: :lol:

Al3xius 01-01-05 23:35

:lol: :lol: :lol: ce tare ! :lol: :lol: :lol:

darkager 06-01-05 07:21

:woowoo: :woowoo: :weee: criminal .... :lol: :lol:

im570rm 15-01-05 17:09

cat de tare ,ma doare burta de cat am ras :lol: :lol: :lol:

LaMishto 18-01-05 21:58

:woowoo: :woowoo: :woowoo: -==M=A=R=P=H=A==- :lol: :lol: :lol: :clap: :clap: :clap:


All times are GMT +2. The time now is 07:23.

- Copyright 2026 4Tuning