Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   functie loud (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/308247-functie-loud.html)

cristianic 11-03-12 16:22

functie loud
 
am un cd player pentru masina platinium as 3080. intr-o zi incercand sa-l inchid de la butonul power(pwr) s-a activat functia loud. se auzea mult mai bine cu ea activata. acum am umblat pe la el si l-am resetat din greseala. iar acum nu mai stiu sa activez functia asta. aveti idee cum sa fac?

cruizer11 18-03-12 18:49

Re: functie loud
 
Quote:

Originally Posted by cristianic (Post 4925983)
am un cd player pentru masina platinium as 3080. intr-o zi incercand sa-l inchid de la butonul power(pwr) s-a activat functia loud. se auzea mult mai bine cu ea activata. acum am umblat pe la el si l-am resetat din greseala. iar acum nu mai stiu sa activez functia asta. aveti idee cum sa fac?

Incearca sa umbli prin egalizator.


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning