Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   Folie inchisa pe parbriz... (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/308113-folie-inchisa-parbriz.html)

ktalyn28 10-03-12 20:01

Folie inchisa pe parbriz...
 
1 Attachment(s)
Cum sa ai folie inchisa pe parbriz......!!!

Numarul nu se vede,no problem...

_anaconda_ 11-03-12 19:55

Re: Folie inchisa pe parbriz...
 
Simplu, ca tipul din poza.

Am mai vazut cateva masini care aveau folie peste tot, inclusiv pe parbriz, nu se vedea nimic in masina oricum te-ai fi uitat.

Ziua vezi fara probleme, noaptea e mai greu. Se intelege de la sine ca folia trebuie sa fie de calitate, instalata in service, aia la 10 lei e teroare cu ea + ca trebuie pusa din mai multe bucati pe parbriz si te incurca mai rau.


All times are GMT +2. The time now is 13:26.

- Copyright 2026 4Tuning