![]() |
Folie inchisa pe parbriz...
1 Attachment(s)
Cum sa ai folie inchisa pe parbriz......!!!
Numarul nu se vede,no problem... |
Re: Folie inchisa pe parbriz...
Simplu, ca tipul din poza.
Am mai vazut cateva masini care aveau folie peste tot, inclusiv pe parbriz, nu se vedea nimic in masina oricum te-ai fi uitat. Ziua vezi fara probleme, noaptea e mai greu. Se intelege de la sine ca folia trebuie sa fie de calitate, instalata in service, aia la 10 lei e teroare cu ea + ca trebuie pusa din mai multe bucati pe parbriz si te incurca mai rau. |
| All times are GMT +2. The time now is 13:26. |
- Copyright 2026 4Tuning