![]() |
Vand Xbox Elite
Vand Xbox Elite (negru), impecabil nici o zgarietura 10/10, cabluri(alimentare si tv+scart), 2 joystick negre 10/10, data fabricatie 31 august 2009 deci nu da rodd, modat cu lt 2.0, nebannat pe live(nu am intrat niciodata pe net), 900 RON
Se poate proba. |
Re: Vand Xbox Elite
UP!! Negociabil....
|
Re: Vand Xbox Elite
8 Attachment(s)
Up! Schimb cu pistol replica + diff
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:15. |
- Copyright 2026 4Tuning