Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Satu Mare (https://forum.4tuning.ro/195-satu.html)
-   -   Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare. (https://forum.4tuning.ro/195-satu/306978-invitatie-intilnirea-oldtimer-satu.html)

OldtimerPrinzinger 04-03-12 14:30

Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
Invitatie la intilnirea noastra de Oldtimer.

In data de 02.06.2012 la Martinesti Jud Satu Mare va avea loc intilnirea de oldtimer organizat de Oldtimer club Satu Mare.

Titlul si tema e una istorica.

125 de Ani "Automobil".

Cu ocazia intilniri noastre incercam sa ne amintim de Pionerii Automobilului.
Pentru spectacolul pe care o avem in plan sa o facem TINUTA TREBUIE SA FIE IN HARMONIE CU EPOCA SI MASINA PE CARE O DETINE.
Detali in legatura cu evenimentu pe parcurs.
Va asteptam cu drag.
Adalbert Prinzinger si Oldtimer club Satu Mare.

raul_rebelul2005 04-03-12 21:59

Re: Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
V-a fi expozitie cu masini old??

OldtimerPrinzinger 05-03-12 08:04

Re: Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
Da.
Detali despre desfasurarea programului pe parcurs.

OldtimerPrinzinger 16-04-12 17:37

Re: Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
1 Attachment(s)
Programul intilniri.

Intalnirea Oldtimer & Youngtimer 2012 Satu Mare
Organizat de Oldtimer Club Satu Mare in data de 02.06.2012 in loc Martinesti jud Satu Mare. Str. Tractoristilor
Tema evenimentului este un omagiu dedicat pionerii automobilului.
“125 de ani Automobil”
Programul:
Sosirea si primirea participantilor incepand de la ora 10:00
Defilare in centrul orasului
Program artistic cu muzica si dans.
Asociatia galopp Satu Mare prezinta un program de voltije „calarie artistica”.
Cei interesati pot calari sub indrumarea unui antrenor.
Participantii sunt rugati sa se prezinte in tinuta corespunzatoare epocii din care dateaza autovehiculul prezentat.
Organizatorii isi rezerva dreptul de a exclude de la inatlnire autovehiculele necorespunzatoare categoriei pe care o prezinta oldtimer sau youngtimer.

Va asteptam cu drag
Oldtimer club Satu Mare

ogretibi 26-04-12 16:00

Re: Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
o sa fie bograci dinala bun ce a facut cioma data trecuta???:D:D

OldtimerPrinzinger 27-04-12 06:33

Re: Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
O sa fie bograci dar nu de la Csoma.:)

Ps. Anul acesta nu noi gatin ci vine o echipa care o sa faca de mincare .
O sa fie tot ce doriti de la bograci ,pui la rotisor, gretar,mici pina la inghetata.

OldtimerPrinzinger 02-05-12 15:21

Re: Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
1 Attachment(s)
Afisul evenimentului.

OldtimerPrinzinger 20-05-12 12:25

Re: Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
Programul intilniri.

Intalnirea Oldtimer & Youngtimer 2012 Satu Mare
Organizat de Oldtimer Club Satu Mare in data de 02.06.2012 in loc Martinesti jud Satu Mare. Str. Tractoristilor
Tema evenimentului este un omagiu dedicat pionerii automobilului.
“125 de ani Automobil”
Programul:
Sosirea si primirea participantilor incepand de la ora 10:00
Defilare in centrul orasului
Program de dan cu Loga Dance School.
Program de dans artistic cu formatia Backstage Dance Schol.
Formatia Black River Blues Band o sa incinga atmosfera.
Ca relaxare muzica oldi (The Beatles)
Asociatia galopp Satu Mare prezinta un program de voltije „calarie artistica”.
Cei interesati pot calari sub indrumarea unui antrenor.
Pentru cei INDRAZNETI am organizat o caleasca.
Participantii sunt rugati sa se prezinte in tinuta corespunzatoare epocii din care dateaza autovehiculul prezentat.
Organizatorii isi rezerva dreptul de a exclude de la inatlnire autovehiculele necorespunzatoare categoriei pe care o prezinta oldtimer sau youngtimer.
Un pic de gustare.
https://www.youtube.com/watch?v=QaeVRZvoBxM
Ps.
Am afisat programul de o zi dar tine pina cind ne simtim bine.
Programul e in asa fel pregatit ca a doua formatie intra pe scena pe la ora 18-19 daca ne tinem de plan .
La inchidere e pregatit foc de tabare unde fiecare poate sa povesteasca:
NU AVEM ORA DE INCHIDERE!!!!!!!!!!!!!!!!!
Cum ati observat din program anul acesta sintem cuplat cu prieteni nostri posesori de cai de rasa.
Cazarea se poate face la http://www.almaspa.ro/.
Telefon: +4 0261 768825
Mobil: +4 072 070 7343
Email: E-mail
Nu e departe de locul intilnirii .
Pretul e rezonabil .

REZERVARILE SE FAC PE CONT PROPIU.

La rezervare spuneti ca faceti parte din invitatii evenimentului oldtimer.

Va asteptam cu drag
Oldtimer club Satu Mare

ogretibi 22-05-12 20:21

Re: Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
abia astept.... sper sa fie la fel de reusit ca data trecuta

OldtimerPrinzinger 26-05-12 11:07

Re: Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
Quote:

Originally Posted by ogretibi (Post 5034431)
abia astept.... sper sa fie la fel de reusit ca data trecuta

"ogretibi" o sa participi si tu?
De ce nu te prezinti ANONIMULE?8)
Ai facut logarea cu acest nume fantoma sa vezi ce se intimpla cu organizarea evenimentul .
DATA DE INREGISTRARE PE FORUM SI CELE DOUA POSTARI ALE TALE,APROPOURIILE REFERINDUSE LA O PERSOANA SE STIE DE UNDE BATE VINTUL DESTEPTULE.
:D

ogretibi 04-06-12 09:13

Re: Invitatie la intilnirea de Oldtimer Satu Mare.
 
doar ca spectator...fiindca nu am o masina de epoca ,si da am facut logarea doar pt acest eveniment,numele nu e fantoma asa sunt poreclit de toti prietenii ogre ma cheama tibi si am ajutat data trecuta la organizare un pic si am fost si la drag racing in fiecare an iar cu chestia aia:,APROPOURIILE REFERINDUSE LA O PERSOANA SE STIE DE UNDE BATE VINTUL DESTEPTULE.,nu stiu ce ai vrut sa zici


All times are GMT +2. The time now is 09:46.

- Copyright 2026 4Tuning