![]() |
VAND TELEFOANE.
3 Attachment(s)
VAND UN NOKIA 6310i, IN STARE BUNA DE FUNCTIONARE, CU O BATERIE DE REZERVA. ACUMULATORUL TINE 4-5 ZILE, IN CONDITIILE IN CARE ESTE FOLOSIT LA INTENSITATE MAXIMA. PRET 200 LEI:-)
VAND UN SONY ERICSSON W910i, CU CAMERA DE 2.0 MEGAPIXELS, IN STARE BUNA DE FUNCTIONARE. ACUMULATORUL TINE 3-4 ZILE, IN CARE ESTE SI EL FOLOSIT TOT LA MAXIM.:-) PRET 200 LEI AMBELE TELEFOANE, MERG IN VODAFONE SI COSMOTE!!! |
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
Re: VAND TELEFOANE.
Up,up.
|
| All times are GMT +2. The time now is 16:49. |
- Copyright 2026 4Tuning