Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   AMERICANE (https://forum.4tuning.ro/399-americane.html)
-   -   Pontiac Solstice modificat de Pioneer (https://forum.4tuning.ro/399-americane/30603-pontiac-solstice-modificat-pioneer.html)

RoSonic 09-01-07 01:18

Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
16 Attachment(s)
Pontiac Solstice - democar Pioneer
- proiect realizat de o echipa de canadieni condusa de Keith Losier
- motor de 500 de cai putere
- jante de 20 inci pe fata si 22 pe spate
- culoare verde neon
- si evident electronice Pioneer cat cuprinde...

Drako4Life 09-01-07 11:43

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
Parerea mea - SUPER NASPA - ma asteptatm la mult mai mult de la Pioneer dar cu interiorul acela ... ma lasa rece ... poate au o masina cu 500cp dar asta nu e tot ce conteaza la un democar...in fine, bordu e super aiurea...scaune sparco care le gasesti la colt de strada(LoL), volan la fel, cateva monitoare aruncate pe bord...sa fie si ele nu de alta...deci cu acest democar parerea mea e ca s-au ratat, mai mult imi place cea de la Alpine, la interior..ca exterior sunt urate amandoua...

Andreus 09-01-07 13:02

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
Cam aiurea mashina....la exterior arata cum arata dar interiorul e urat rau de tot :(

Tzus 09-01-07 13:58

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
Interior plin de fibra si monitoare...in locul consolei a aparut un monitor care nu e deloc bine integrat...si mai are niste ceasuri...cateva si in partea dreapta la care nu cred ca e vizibilitate foarte mare...o ciudatenie...dar e un democar

alexerix 09-01-07 14:15

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
Urat model. Kiar astia de la Pioneer nu puteau sa scoata ceva mai bun, ca resurse au. Probabil le trebuie niste manageri de proiecte mai buni. Pick me! Pick me!:twisted:

Eugen_TL 09-01-07 15:45

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
la fel ca si mertzu ... f urate sa dea draq de imi place... dar tinand cont ca-s demo si tocmai asta e intentia sa atraga cat mai mutle priviri chira si prin linii iesite din tipar ambele devin bibelouri

PauL.LFS 09-01-07 16:48

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
INTERESANTA .. si cam atat :D

DolusD 09-01-07 19:10

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
imi place culoare dar in rest nu ma incanta decat puterea ei !

® Al3cS ® 09-01-07 19:29

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
Alta masina urata ... erau mult mai frumoasea cele mai vechi :( nush la ce s-au gandit

prelude2.8 09-01-07 20:35

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
bha frate astya nu au ce face cu banii hai ca faza cu puterea o intelegem da interioru ala...:( pacat de banii investitii acolo mai bine mi dadeau mie.. aveam eu grija de ei ...:D

solo24 09-01-07 22:41

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
tot de pe alta planeta

weedboy 09-01-07 22:45

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
ozn frate nu alta....are un ext foarte ciudat

DaViD TL 09-01-07 22:51

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
wtf,ce interior:cry: siau batut joc d masina,exteriorul imi place ,sa-l faca negru si fara abtipildurile alea pe el si cu jentile ar fi ceva d capu ei,insa interioru:oops: sai fie celui care la facut !!!!

Teroarea 09-01-07 22:55

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
urata pacat de vopsea care e acoperita de stikere :-s alpine lucreaza cel mai misto:twisted:

Duruselu 09-01-07 23:06

Re: Pontiac Solstice modificat de Pioneer
 
prea... prea de tot....tuning extravagant...ozn bodykit... ;)


All times are GMT +2. The time now is 17:12.

- Copyright 2024 4Tuning