Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   XBOX 360 JASPER MODAT ! (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/305851-xbox-360-jasper-modat.html)

MarioCrT 27-02-12 14:04

XBOX 360 JASPER MODAT !
 
2 Attachment(s)
Xbox`ul este al unui prieten .Cel pe care l`am avut la vanzare pana acum a fost al meu si s`a vandut .
Este tot versiune Jasper , fabricatie 24-08-2009 , modat cu Lt+2.0. Vine cu toate cablurile aferente + maneta wireless +cutie , manuale si cateva DVDùri cu jocuri printre care : Fifa 2011 , FUEL , UFC 2010 , TDU2 + altele .

Pret 800 lei .
Contact: 0763.352.880
[email protected]

Attachment 2341522Attachment 2341523

MarioCrT 10-03-12 00:27

Re: XBOX 360 JASPER MODAT !
 
VANDUT !


All times are GMT +2. The time now is 19:08.

- Copyright 2026 4Tuning