![]() |
XBOX 360 JASPER MODAT !
2 Attachment(s)
Xbox`ul este al unui prieten .Cel pe care l`am avut la vanzare pana acum a fost al meu si s`a vandut .
Este tot versiune Jasper , fabricatie 24-08-2009 , modat cu Lt+2.0. Vine cu toate cablurile aferente + maneta wireless +cutie , manuale si cateva DVDùri cu jocuri printre care : Fifa 2011 , FUEL , UFC 2010 , TDU2 + altele . Pret 800 lei . Contact: 0763.352.880 [email protected] Attachment 2341522Attachment 2341523 |
Re: XBOX 360 JASPER MODAT !
VANDUT !
|
| All times are GMT +2. The time now is 19:08. |
- Copyright 2026 4Tuning