Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - sergebu (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/305615-machete-lucru-sergebu.html)

sergebu 25-02-12 23:22

Machete in lucru - sergebu
 
Pentru inceput voi prezenta o Dacie 1304, transformata intr-un dric.
Asa arata initial macheta care a fost modificata.
https://i1128.photobucket.com/albums/...ergebu/0A0.jpg
Dupa care a urmat modificarea.
https://i1128.photobucket.com/albums/...ergebu/0A1.jpg

https://i1128.photobucket.com/albums/...ergebu/1A1.jpg

https://i1128.photobucket.com/albums/...ergebu/2A1.jpg

https://i1128.photobucket.com/albums/...ergebu/3A1.jpg

https://i1128.photobucket.com/albums/...ergebu/4A1.jpg

https://i1128.photobucket.com/albums/...ergebu/5A1.jpg

2010 26-02-12 06:37

Re: Machete in lucru - sergebu
 
A iesit frumos, imi place!

bmwh548 26-02-12 13:59

Re: Machete in lucru - sergebu
 
Frumos. Mai trebuie totusi niste retusuri (grilele vopsite in negru, manerele portierelor cu ceva crom (sau chiar negre).

PS: pe viitor te rog sa urci pozele pe serverul 4Tuning.

sergebu 13-05-12 21:24

Re: Machete in lucru - sergebu - Salvare Rocar TV 12F
 
7 Attachment(s)
Rocar TV 12F - Salvare, modificare a TV-ul aparut la DeA.

Auras 26 13-05-12 21:40

Re: Machete in lucru - sergebu
 
Arata bine imi place, lucrezi bine , sa o ti tot asa:D

sergebu 14-05-12 23:14

Re: Machete in lucru - sergebu
 
6 Attachment(s)
Dricul Dacia 1304 postat anterior a fost modificat din nou.

2010 17-05-12 22:03

Re: Machete in lucru - sergebu
 
Imi place cum a iesit TV-ul dar si dric-ul!!!

KingDesign 18-05-12 10:43

Re: Machete in lucru - sergebu
 
Buna si bun venit pe forum. Mi-au placut pana acum modificarile aduse la machete, iar ideea cu dricul este una geniala. Imi place si Salvarea.

Desi topicul tau este intitulat "Machete in lucru" eu am vazut pana acum doar ultima faza a modificarii si anume o macheta finalizata. Ai putea pune poze si in timpul executiei?

Off topic: Al 500 post - WOW

sergebu 18-05-12 22:27

Re: Machete in lucru - sergebu
 
10 Attachment(s)
Quote:

Originally Posted by KingDesign (Post 5028299)
Desi topicul tau este intitulat "Machete in lucru" eu am vazut pana acum doar ultima faza a modificarii si anume o macheta finalizata. Ai putea pune poze si in timpul executiei?

Cateva poze din timpul executarii dricului.:D

marioxxx 28-05-12 20:39

Re: Machete in lucru - sergebu
 
ai talent man, cred ca te-ai chinuit rau sa decupezi la tv geamurile nu? tine'o tot asa,fa o dacie limo :d


All times are GMT +2. The time now is 23:54.

- Copyright 2026 4Tuning