Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masina mea Volkswagen (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen.html)
-   -   Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?! (https://forum.4tuning.ro/120-masina-mea-volkswagen/30530-vw-t4-vreau-modific-putin-poate-sfaturi.html)

djandrey23 08-01-07 00:13

Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?!
 
Am un Transporter verde.. am sa pun ulterior si niste poze.. , vreau sa`i fac cateva modificari.. , caut ornamete de interior , de bord.. cum sunt pt golf 4... , de alea din plastic care se lipesc.. la aeratoare si bordului... , vreau sa`i pun niste stopuri mai dragutze , vreau sa pun o dunga lata pe capota , neagra , sa`i dea un aspect mai agresiv... , care ma poate ajuta ? trebuie certificare de la RAR pentru folia aia de pe capota :?: CAT DE CURAND PUN SI CATEVA POZE !!

cubby 08-01-07 00:18

Re: Salut... Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfatur
 
pune pozele. poate iti dau si eu niste idei

djandrey23 08-01-07 00:26

Re: Salut... Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfatur
 
ok , incerc sa caut acu !!

djandrey23 08-01-07 13:11

Re: Salut... Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfatur
 
3 Attachment(s)
iata cateva poze , ce perere aveti?? :???:

cubby 08-01-07 15:43

Re: Salut... Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfatur
 
in primu rand jenti daca vei lasa masina tot verde logic ca si interioru va trebui sa fie tot verde. ce sa-ti mai spun daca pui niste tribale pe ea altceva nu vad ce ai putea face la ea.ma mai uit pe net poate gaseasc niste poze si ti le arat. k

golf II 10-01-07 10:14

Re: Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?!
 
salut!!!
te pot eu ajuta cu tuning pt T4....

YM olariuandrei

Aaronnel^ 14-01-07 10:32

Re: Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?!
 
andrey eu am niste sfaturi pentru tine
unchiul-meu are un vito exact ca al tau si a bagat ceva bani in interioru lui ... si-a pus un tub de bass mare in spate de la Kenwood .... 3 boxe de vreo 70-80W JBL sub bancheta ... in usi ... si un dvd-player in plafon ..
a facut masina sala de cinema ... acum are in plan sa`i puna piele..
momentan nu am poze cu masina pentru ca nu prea l`am mai vazut de mult si tot pleca prin italia ... dar cand il prind ii fac si l postez pe forum ;)
eu zic ca la exterior nu prea ai ce sa`i faci

Aaronnel^ 14-01-07 10:37

Re: Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?!
 
2 Attachment(s)
Uite aci un mik tuning cu T4-u tau .. ziceai ca vrei dunga neagra pe capota .. am incercat ceva ... sper sa-ti placa

P.S: Mai fai poze cu masina si din spate ;)

djandrey23 19-02-07 23:27

Re: Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?!
 
Merci frumos Aaronnel^ :* , mi`am schimbat lampile pe spate , acum , urc si niste poze imediat , astept pareri , si dak e ceva , YM ID: djandrey23

djandrey23 19-02-07 23:45

Re: Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?!
 
2 Attachment(s)
astea`s noile triple , multumiri lui Olariu Andrei ! Cum vi se par , mie mi`au placut ca dau sar in evidentza , masina fiind verde , ele gri... :shock: Astept pareri... ! dak nu , YM:djandrey23 si vb

razak 20-02-07 16:16

Re: Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?!
 
dadeau mai bine cele fumurii :( sau unele clare , modelul care il ai tu pe masina dadea mai bine pe una neagra sau alba ... imporant e sa-ti placa tie! si apoi noua.

Am avut si eu o duba , dar T3 nu T4 :) poti sa o vezi in topicul cu masina mea ca sa-ti faci o idee si de ce jante dau bine pe masina ta :P

horguemtuning 20-02-07 19:28

Re: Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?!
 
5 Attachment(s)
Ferilicitari pentru stop is faine , iata daca vrei sa continui cateva propuneri ale noastre pentru exterior

horguemtuning 20-02-07 19:37

Re: Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?!
 
2 Attachment(s)
si inca ceva ce era sa uit !preturi pe pm!

djandrey23 20-02-07 22:04

Volkswagen Transporter
 
2 Attachment(s)
Am inceput intr`un fel ideea data de AaronNel cu dunga neagra , urmeaza cea de pe capota :twisted:

djandrey23 20-02-07 22:05

Re: Am un VW T4 si vreau sa`l modific putin.. care imi poate da niste sfaturi ?!
 
horguemtuning da`mi add la id: djandrey23 , si itzi zic pe mess despre ce as vrea , si ce preturi sunt , merci.


All times are GMT +2. The time now is 14:46.

- Copyright 2024 4Tuning