Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Combin iphone 3GS de 16 gb (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/305088-combin-iphone-3gs-16-gb.html)

marian_tgv 22-02-12 19:26

Combin iphone 3GS de 16 gb
 
combin telefon iphone 3 gs de 16 gb in stare buna, capacul spate nu este cel original in rest nu are nicio problema, pe proba! combin subwoofer mac audio mp box 300 si statie audio mac mpx 2000 in stare buna, folosite 8-9 luni, pe proba! combin play station 2 slim cu 2 manete,card memorie,swap magic-un cd ce functioneaza ca modare si merge cu jocuri facute pe dvd.nu am vrut sa umblu in joc de aceea am cumparat swap magic, functioneaza tot!

vreau sa combin intre ele pe niste jante pt opel astra g
4x100 pe 15 sau 16

pt cei interesati pot trimite poze pe mail.stima

gabipalici 23-02-12 22:18

Re: Combin iphone 3GS de 16 gb
 
daca o sa ai nevoie de anvelope sa ma anunti.0723660691.0747549290.
Orice marime.

andreibadea 28-02-12 01:48

Re: Combin iphone 3GS de 16 gb
 
Salut. In ce bani te tine 3gs-ul?


All times are GMT +2. The time now is 15:39.

- Copyright 2026 4Tuning