Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - neamtu07 (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/305053-machete-lucru-neamtu07.html)

neamtu07 22-02-12 15:15

Salut!

De ceva vreme urmaresc aceasta sectiune a forumului si m-am hotarat sa-mi prezint primele proiecte ale mele .

neamtu07 30-04-12 11:35

7 Attachment(s)
VOLKSWAGEN Golf MK1 Cabrio
1/39

Asa arata inainte.
Cateva poze din stadiul lucrarii.

Si uitati si macheta terminata.

Sper sa va placa!

neamtu07 13-10-12 10:05

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
6 Attachment(s)
PORSCHE 356B
1/24

Asa era inainte.

Evolutie in timpul lucrarii.

Stadiul final.

Sper sa va placa!

Reme 11-01-15 21:46

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
Imi place maxim cum a iesit! Combinatia bleu cu negru da super bine! Imi pare super bine ca l-ai salvat!

neamtu07 11-01-15 21:48

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
Quote:

Originally Posted by Reme (Post 5772236)
Imi place maxim cum a iesit! Combinatia bleu cu negru da super bine! Imi pare super bine ca l-ai salvat!

Multumesc maestre,fara ajutorul tau nu puteam sa l salvez.

arctix 11-01-15 22:14

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
e bini tat....imi place cum a iesit

2010 12-01-15 04:27

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
Chiar frumos!

neamtu07 12-01-15 06:56

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
Va multumesc!

eddycdk 14-01-15 19:09

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
Ai inceput bine, dar astept si alte proiecte mai complicate! :rolleyes2

neamtu07 14-01-15 21:26

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
Quote:

Originally Posted by eddycdk (Post 5772968)
Ai inceput bine, dar astept si alte proiecte mai complicate! :rolleyes2

Desigur maestre,voi posta ceva frumos saptamana care vine.Ce-ti place tie.

neamtu07 10-02-15 19:23

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
4 Attachment(s)
Hummer H2-maisto 1:27
Ce i-am facut :
-Schimbate jantetele deoarece nu avea decat 1 janta.
-Confectionate antene
-Indreptate oglinzile
-i am dat si o mana de polish.

Reme 10-02-15 21:33

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
ai facut treaba buna! imi place ce ai reusit! :D mai multe poze ar fi mers...

2010 12-02-15 18:31

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
Te rog sa te hotarasti ce postezi aici si sa iti asumi, deja au fost sterse prea multe postari. Nu poti fugi de la un moderator la altul ca nu iti place ce ai postat acum o luna..

bmwh548 12-02-15 18:57

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
Observ ca discutia privata a fost data uitarii asa ca spalam rufele in public: Reme, te rog sa-i directionezi pe cei care ti se adreseaza cu diverse solicitari catre moderatorii sectiunii "Machete auto" (adica eu si Costi ca tu ai ajuns moderator aici dintr-o eroare). Exista persoane capabile sa rezolve problemele aici, nu e nevoie de ajutor suplimentar.

neamtu07 24-03-15 19:40

Re: Machete in lucru - neamtu07
 
8 Attachment(s)
M-am apucat de un nou proiect,o alfa 147 , 1:43 de la cararama
Macheta era intr o stare destul de proasta si m am gandit sa o "salvez".Am decapat o ,i am eliminat bandourile de pe bare ,am scos sigla de pe porbagaj si i am dat o mana de fuller.Maine urmeaza vopseaua si dupa aceea voi incepe treaba la interior.


All times are GMT +2. The time now is 01:10.

- Copyright 2026 4Tuning