![]() |
Salut!
De ceva vreme urmaresc aceasta sectiune a forumului si m-am hotarat sa-mi prezint primele proiecte ale mele . |
7 Attachment(s)
VOLKSWAGEN Golf MK1 Cabrio
1/39 Asa arata inainte. Cateva poze din stadiul lucrarii. Si uitati si macheta terminata. Sper sa va placa! |
Re: Machete in lucru - neamtu07
6 Attachment(s)
PORSCHE 356B
1/24 Asa era inainte. Evolutie in timpul lucrarii. Stadiul final. Sper sa va placa! |
Re: Machete in lucru - neamtu07
Imi place maxim cum a iesit! Combinatia bleu cu negru da super bine! Imi pare super bine ca l-ai salvat!
|
Re: Machete in lucru - neamtu07
Quote:
|
Re: Machete in lucru - neamtu07
e bini tat....imi place cum a iesit
|
Re: Machete in lucru - neamtu07
Chiar frumos!
|
Re: Machete in lucru - neamtu07
Va multumesc!
|
Re: Machete in lucru - neamtu07
Ai inceput bine, dar astept si alte proiecte mai complicate! :rolleyes2
|
Re: Machete in lucru - neamtu07
Quote:
|
Re: Machete in lucru - neamtu07
4 Attachment(s)
Hummer H2-maisto 1:27
Ce i-am facut : -Schimbate jantetele deoarece nu avea decat 1 janta. -Confectionate antene -Indreptate oglinzile -i am dat si o mana de polish. |
Re: Machete in lucru - neamtu07
ai facut treaba buna! imi place ce ai reusit! :D mai multe poze ar fi mers...
|
Re: Machete in lucru - neamtu07
Te rog sa te hotarasti ce postezi aici si sa iti asumi, deja au fost sterse prea multe postari. Nu poti fugi de la un moderator la altul ca nu iti place ce ai postat acum o luna..
|
Re: Machete in lucru - neamtu07
Observ ca discutia privata a fost data uitarii asa ca spalam rufele in public: Reme, te rog sa-i directionezi pe cei care ti se adreseaza cu diverse solicitari catre moderatorii sectiunii "Machete auto" (adica eu si Costi ca tu ai ajuns moderator aici dintr-o eroare). Exista persoane capabile sa rezolve problemele aici, nu e nevoie de ajutor suplimentar.
|
Re: Machete in lucru - neamtu07
8 Attachment(s)
M-am apucat de un nou proiect,o alfa 147 , 1:43 de la cararama
Macheta era intr o stare destul de proasta si m am gandit sa o "salvez".Am decapat o ,i am eliminat bandourile de pe bare ,am scos sigla de pe porbagaj si i am dat o mana de fuller.Maine urmeaza vopseaua si dupa aceea voi incepe treaba la interior. |
| All times are GMT +2. The time now is 01:10. |
- Copyright 2026 4Tuning