Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   JOBURI (https://forum.4tuning.ro/396-joburi.html)
-   -   Student caut loc de munca (https://forum.4tuning.ro/396-joburi/304310-student-caut-loc-munca.html)

Doctoru' 17-02-12 16:45

Student caut loc de munca
 
Student la Facultatea de Drept, Universitatea Babes-Bolyai, invatamant la distanta caut loc de munca. Experienta in constructii, am lucrat zilier ca dulgher si ce mai era de facut la barajul de la Suplacu de Barcau in 2010, in 2011 am lucrat ca sofer autobasculanta Mercedes-benz Actros 4144 8X4 de 32 de tone. Posed carnet de conducere categ. A, BE, CE si atestat de marfuri generale si marfuri agabaritice. Comunicativ, social, ambitios, muncitor, am cunostinte in domeniul IT (operare calculator, MS Office, Windows, internet, HTML, CSS, JOOMLA!). Nu sunt pretentios la job-uri, am pretentie doar sa fiu liber sa ma duc la examene. Sunt din comuna Ip judetul Salaj.

Doctoru' 29-02-12 15:05

Re: Student caut loc de munca
 
Datorita faptului ca am fost repins de la multe oferte de munca pe criteriul ca sunt student si ca nu am experienta in domeniul respectiv, am facut o petitie. Cine vrea sa vada si eventual sa semneze petitia aceasta se afla la link-ul http://www.petitieonline.ro/petitie/...p60629048.html In caz ca moderatorii imi sterg link-ul si dumneavostra doriti sa vedeti petitia, lasati-mi un PM si va dau link-ul. Multumesc.

vasile13 06-11-12 12:16

Re: Student caut loc de munca
 
Sunt mai multe joburi de calitate pe care ai putea sa le faci.Nu inteleg de ce vrei tocmai zidar sau dulgher.

Doctoru' 06-11-12 13:26

Re: Student caut loc de munca
 
Nu am scris acolo nicaieri ca vreau dulgher sau zidar, am scris doar experienta de pana atunic, acum mai adaug si muncitor necalificat la situl arheologic Curau - Port, pentru Muzeul de Istorie Zalau.


All times are GMT +2. The time now is 22:47.

- Copyright 2026 4Tuning