Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   putin ajutor si o parere va rog! (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/304285-putin-ajutor-parere-rog.html)

low. 17-02-12 13:08

putin ajutor si o parere va rog!
 
1 Attachment(s)
Salve colegi,am dat comanda de un Alpine CVA 1004R si doresc sa stiu o magazie pentru el,si la ce costuri ar ajunge.

Se merita investitia in "player"? Este in stare buna,300+transport.

Merci frumos pentru timpul acordat :)

p.s. poza este informativa.

low. 18-02-12 00:40

Re: putin ajutor si o parere va rog!
 
Nimeni...pfff...

Bigu 18-02-12 06:02

Re: putin ajutor si o parere va rog!
 
Sh, o magazie cu 6cd e de pe la 100lei in sus, una cu mp3 de la 300 si una cu dvd de la 6-700.

keddy_net 20-02-12 19:09

Re: putin ajutor si o parere va rog!
 
depinde ce pretentii ai de la el pe viitor.


All times are GMT +2. The time now is 00:02.

- Copyright 2026 4Tuning