![]() |
putin ajutor si o parere va rog!
1 Attachment(s)
Salve colegi,am dat comanda de un Alpine CVA 1004R si doresc sa stiu o magazie pentru el,si la ce costuri ar ajunge.
Se merita investitia in "player"? Este in stare buna,300+transport. Merci frumos pentru timpul acordat :) p.s. poza este informativa. |
Re: putin ajutor si o parere va rog!
Nimeni...pfff...
|
Re: putin ajutor si o parere va rog!
Sh, o magazie cu 6cd e de pe la 100lei in sus, una cu mp3 de la 300 si una cu dvd de la 6-700.
|
Re: putin ajutor si o parere va rog!
depinde ce pretentii ai de la el pe viitor.
|
| All times are GMT +2. The time now is 00:02. |
- Copyright 2026 4Tuning