Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Insomnia Racing (https://forum.4tuning.ro/58-insomnia-racing.html)
-   -   Sarbatori fericite si ... (https://forum.4tuning.ro/58-insomnia-racing/3040-sarbatori-fericite.html)

zetemte 22-12-04 23:59

Sarbatori fericite si ...
 
Salutare,

Insomnia doreste tutuor Sarbatori fericite si La Multi Ani in 2005!

Insomnia Racing,

F_L_R 23-12-04 00:45

La Multi Ani Insomnia Racing Team!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ionutdrg 23-12-04 02:00

RACING TEAM va ureaza CRACIUN FERICIT si LA MULTI ANI !!!
SARBATORI FERICITE si un AN NOU mai fericit !!!!!

Ema 23-12-04 09:06

ICE RACING CLUB va ureaza SARBATORI FERICITE, LA MULTI ANI si la cat mai multe curse in anul 2005. Si sa nu uit de sanatate si minte limpede!

Mr.Nice 23-12-04 09:19

SARBATORI FERICITE SI LA MULTI MULTI MULTI ANI!!!!!!!







PEACE
:peace:

CT-03-ART 23-12-04 11:35

Sarbatori Fericite,multe bucurii,impliniri atat pe plan profesional cat shi pe plan sentimental... bani mashini fete... tot ce vretzi...

zetemte 23-12-04 11:42

Multumim!

Add|cT 23-12-04 12:42

Ghost Racing Team va ureaza sarbatori fericite si un sincer la multi ani :)

polifem 24-12-04 17:29

SA AVETI GRIJA DE VOI ... SHI SA NU FACETI PROSTII PE SHOSELE, DEOARECE NU MERITA ...

MERRY XMAS, ... LA MULTI ANI ... SHI NE VEDEM LA CURSELE LEGALE ...

SA FITI CUMINTZI :P ....

AvataR 25-12-04 08:05

Sarbatori fericite!!! La multi ani!!!
Si un an nou cu cat mai putine evenimente rutiere neplacute!
Asa sa ne ajute Dumnezeu!

x-28-TRA 31-12-04 15:53

CU OCAZIA ANULUI NOU X-TEAM BY NSL VA UREAZA UN AN NOU PLIN DE CURSE SI DE BUCURII


All times are GMT +2. The time now is 04:53.

- Copyright 2026 4Tuning