![]() |
saab9000turbo-EGR-ul?
salut
am un saab9000 turbo si trebuie sa ii curat EGR-ul (simptomele sunt: pe la 2500rpm se plafoneaza in fiecare treapta, nu mai intra turbo, max prin 120, se scutura toata) careva care a patit treaba asta..........il rog sa ma ajute! |
Re: saab9000turbo-EGR-ul?
o fi R.I.P turbo?
|
Re: saab9000turbo-EGR-ul?
suna a debitmetru
|
Re: saab9000turbo-EGR-ul?
Daca tot e sectiune cu "Masina mea" pune si niste poze.
|
Re: saab9000turbo-EGR-ul?
poze cu saab-ul vrei?
|
Re: saab9000turbo-EGR-ul?
normal, ca doar nu ma intereseaza egr-ul
|
Re: saab9000turbo-EGR-ul?
Mai ai Saab-ul ?
|
Re: saab9000turbo-EGR-ul?
da, il mai am.
|
Re: saab9000turbo-EGR-ul?
Quote:
|
| All times are GMT +2. The time now is 21:00. |
- Copyright 2026 4Tuning