Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   EUROPENE (https://forum.4tuning.ro/400-europene.html)
-   -   saab9000turbo-EGR-ul? (https://forum.4tuning.ro/400-europene/30347-saab9000turbo-egr.html)

arnoux 05-01-07 00:35

saab9000turbo-EGR-ul?
 
salut
am un saab9000 turbo si trebuie sa ii curat EGR-ul
(simptomele sunt: pe la 2500rpm se plafoneaza in fiecare treapta, nu mai intra turbo, max prin 120, se scutura toata)
careva care a patit treaba asta..........il rog sa ma ajute!

AleXuTz 30-01-07 15:40

Re: saab9000turbo-EGR-ul?
 
o fi R.I.P turbo?

yknot 27-02-07 21:42

Re: saab9000turbo-EGR-ul?
 
suna a debitmetru

moise 23-03-07 15:22

Re: saab9000turbo-EGR-ul?
 
Daca tot e sectiune cu "Masina mea" pune si niste poze.

arnoux 24-03-07 10:58

Re: saab9000turbo-EGR-ul?
 
poze cu saab-ul vrei?

moise 26-03-07 13:38

Re: saab9000turbo-EGR-ul?
 
normal, ca doar nu ma intereseaza egr-ul

D.Y ¬ 13-01-10 18:24

Re: saab9000turbo-EGR-ul?
 
Mai ai Saab-ul ?

arnoux 18-01-10 22:37

Re: saab9000turbo-EGR-ul?
 
da, il mai am.

D.Y ¬ 19-01-10 14:13

Re: saab9000turbo-EGR-ul?
 
Quote:

Originally Posted by arnoux (Post 2991104)
da, il mai am.

Pune şi tu poze.. :oops:


All times are GMT +2. The time now is 21:00.

- Copyright 2026 4Tuning