Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Schimb cu laptop (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/303460-schimb-laptop.html)

Daniel_Toa 11-02-12 18:31

Schimb cu laptop
 
Ofer cele 4 produse de la semnatura mea , in schimbul unui laptop functional .

1 - Replica iphone
2 - Monitor LCD
3 - Nokia 2310
4 - Nokia 2100

Astept oferte .

Paul 17-02-12 11:59

Re: Schimb cu laptop
 
Da si tu niste detalii despre laptopul ala.

Daniel_Toa 17-02-12 13:32

Re: Schimb cu laptop
 
Quote:

Originally Posted by Paul (Post 4885107)
Da si tu niste detalii despre laptopul ala.

Cred ca nu ai inteles bine :D Eu ofer alea 4 produse pe un laptop ...

Paul 17-02-12 15:59

Re: Schimb cu laptop
 
Am inteles bine, ma refer la ce vrei de la laptopul respectiv, ce specificatii? Schimb + diferenta sau doar schimb?

Daniel_Toa 17-02-12 16:42

Re: Schimb cu laptop
 
Quote:

Originally Posted by Paul (Post 4885428)
Am inteles bine, ma refer la ce vrei de la laptopul respectiv, ce specificatii? Schimb + diferenta sau doar schimb?

Vreau un laptop functional , sa pot sa intru de pe el , pe net , sa mai ascult o muzica , deci un procesor de 1.6 , 1 gb ram , hard 80 , placa video ( nu am pretentii ) . Sa aibe baterie , incarcator . Si doresc schimb pe schimb , adica cele patru produse de la semnatura mea , in schimbul la laptop ( nu mai ofer diferenta ) .

Daniel_Toa 21-02-12 18:52

Re: Schimb cu laptop
 
Se poate inchide .


All times are GMT +2. The time now is 10:41.

- Copyright 2026 4Tuning