Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Masini Old School de vanzare (https://forum.4tuning.ro/645-masini-old-school-vanzare.html)
-   -   CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B (https://forum.4tuning.ro/645-masini-old-school-vanzare/302985-cumpar-opel-acona-manta.html)

Dany_Memphis 08-02-12 19:18

CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
CUMPAR OPEL ACONA B IN 2 USI! SAU MANTA B DIN BUCURESTI!
BUGET MAXIM 1000 EURO
0722 323 666

vlad_strumph 10-02-12 11:16

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
Quote:

Originally Posted by Dany_Memphis (Post 4871271)
CUMPAR OPEL ACONA B IN 2 USI! SAU MANTA B DIN BUCURESTI!
BUGET MAXIM 1000 EURO
0722 323 666

Ti-o dau pe a mea...uita-te si vorbim...

Dany_Memphis 10-02-12 11:53

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
Quote:

Originally Posted by vlad_strumph (Post 4874083)
Ti-o dau pe a mea...uita-te si vorbim...

o stiu pe a ta, dar caut in 2 ussi :)

vlad_strumph 10-02-12 11:55

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
Quote:

Originally Posted by Dany_Memphis (Post 4874139)
o stiu pe a ta, dar caut in 2 ussi :)

Am inteles,daca stii pe cineva,anunta-ma si pe mine ca o tin degeaba de 1 an...

SEBASTIAN 11-02-12 09:34

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
Quote:

Originally Posted by Dany_Memphis (Post 4871271)
CUMPAR OPEL ACONA B IN 2 USI! SAU MANTA B DIN BUCURESTI!
BUGET MAXIM 1000 EURO
0722 323 666

Nu ai gusturi rele.
Ambele sunt masini interesante.

hufo 11-02-12 14:38

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
stiu eu una adusa din germania prin anii 90 si neinmatricula
sta de atuncia

e dinasta dar in 2 usi parca
http://2.bp.blogspot.com/-b0IQ_SnGtw...avalier+01.jpg

Dany_Memphis 11-02-12 14:41

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
Quote:

Originally Posted by hufo (Post 4875902)
stiu eu una adusa din germania prin anii 90 si neinmatricula
sta de atuncia

e dinasta dar in 2 usi parca
http://2.bp.blogspot.com/-b0IQ_SnGtw...avalier+01.jpg

mz mult man, asta e ascona c :) ce caut eu s-a fabricat pana n 81

CT-57-BMW 26-02-12 00:22

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
salut am eu o ascona b in 2 usi daca te intereseaza 1.9 s da-mi un add pe mess ct57bmw si mai vorbim.

SEBASTIAN 26-02-12 04:10

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
Cea mai frumoasa Ascona e B in doua usi.
Pune si poze cu ea.

Dany_Memphis 28-02-12 01:33

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
6 Attachment(s)
fosta mea asconitza :x

GJ 64 GAB 28-02-12 01:44

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
Dany, încearcă la Soosy de pe forum.. ţin minte că el avea o ascona la vânzare :) baftă!

florin_cars 22-03-12 16:14

Re: CUMPAR OPEL ACONA B SAU MANTA B
 
aia e C si hatch pe deasupra, si diesel, nimic nu-i potrivit :lol:
stiu 2 sau 3 din TM ce au ajuns la fier vechi, acu ceva ani..multi n-au creier.. :rolleyes2


All times are GMT +2. The time now is 21:50.

- Copyright 2026 4Tuning