Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   [Vand/Schimb] Samsung E2550 (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/302525-vand-schimb-samsung-e2550.html)

Alinush Micutzu 05-02-12 18:58

[Vand/Schimb] Samsung E2550
 
Vand Samsung E2550 nou nout impecabil, cu foliile pe fata si pe pate si fara nici o zgarietura. FARA GARANTIE.

Telefonul este codat si branduit Orange.

Pachetul contine:

- Telefon

- Cutie originala

- Incarcator original

- casti originale

- manuall utilizatorului

Pretul este 160 RON, negociabil im limita bunului simt.

Accept schimburi cu telefoane cu taste, impecabile si ofer sau primesc diferenta in functie de telefon.

Nu sunt interesat de telefoane touchscreen.

Multumesc.

Alinush Micutzu 08-02-12 20:34

Re: [Vand/Schimb] Samsung E2550
 
De actualitate!!!!

Alinush Micutzu 09-02-12 17:52

Re: [Vand/Schimb] Samsung E2550
 
valabil in continuare


All times are GMT +2. The time now is 20:34.

- Copyright 2026 4Tuning