![]() |
Acte Club
Ziua buna, vreau sa infiintez un club de masini sa pot participa legal la diverse evenimente (car tuning) expo.. sound etc. ma pote ajuta cineva, cum ar trebuie sa procedez. ms mult
|
Re: Acte Club
[QUOTE=Otrava;4863748]Ziua buna. Ma poate ajuta cineva ce ar trebui sa fac pentru a putea sa fac acte la un club de masini pentru a putea participa legal la diverse evenimente? ms
(nu m`am exprimat corect mai sus):D |
| All times are GMT +2. The time now is 10:41. |
- Copyright 2026 4Tuning