Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   HU - CD Playere / MP3 (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3.html)
-   -   Cumpar mp3 player (https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/30198-cumpar-mp3-player.html)

Hondarul 02-01-07 21:36

Cumpar mp3 player
 
De preferat nou, ma intereseaza sa aiba iesire si control subwoofer.

Nu am vreo marca preferata, exclus didibao sau noname.

undeva intre 4-6 milioane, depinde de model, vechime, etc.

FaQ4EvEr 02-01-07 23:12

Re: Cumpar mp3 player
 
am un panasonic cq-5300 daca te intereseaza de vanzare e de 2 ani e bun are iesire separata la sub si reglaj separata pretz: 150 de euro si mai vedem noi:)

Prelud Hondarescu 03-01-07 19:32

Re: Cumpar mp3 player
 
Sony CDXF7500..fara rama si telecomanda infrared..cu joystick....6 mil.
0741.148.040

Hondarul 03-01-07 21:10

Re: Cumpar mp3 player
 
Multumesc de oferte. Panasonic am avut cele mai tari modele, cu dot matrix, motorizate, cu 4 iesiri auxiliare si nu au mai vrut sa citeasca nimic dupa un an. Nu mai vreau Panasonic, multumesc.

In plus, un 5303, NOU cu garantie, pe Beloud, este la aceiasi bani cu care vinzi tu acest aparat vechi de 2 ani.

Sony CDXF7500 este 6.5 milioane nou la Carrefour, vazut si intrebat de mine acum o saptamana.

Nu prea ar insemna sa fac o afacere buna cu voi, dar multumesc de oferte.

Mai astept, poate ceva corect si bun apare la iveala.

synkro 04-01-07 13:01

Re: Cumpar mp3 player
 
https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/28754-vand-pioneer-deh-5600mp.html

Pioneer 5600. cel de pe masina mea...stii cum functioneaza.

saber05 16-01-07 22:27

Re: Cumpar mp3 player
 
Kenwood
KDC-W4131Y---3.8mil---1bucata
KDC-W410AY---4mil---5bucati

JVC
KD-G521---4.5mil---3bucati
KD-G322---4mil---1bucata

RSK 17-01-07 09:29

Re: Cumpar mp3 player
 
https://forum.4tuning.ro/showthread.p...836#post701836


All times are GMT +2. The time now is 22:54.

- Copyright 2026 4Tuning