![]() |
Cumpar mp3 player
De preferat nou, ma intereseaza sa aiba iesire si control subwoofer.
Nu am vreo marca preferata, exclus didibao sau noname. undeva intre 4-6 milioane, depinde de model, vechime, etc. |
Re: Cumpar mp3 player
am un panasonic cq-5300 daca te intereseaza de vanzare e de 2 ani e bun are iesire separata la sub si reglaj separata pretz: 150 de euro si mai vedem noi:)
|
Re: Cumpar mp3 player
Sony CDXF7500..fara rama si telecomanda infrared..cu joystick....6 mil.
0741.148.040 |
Re: Cumpar mp3 player
Multumesc de oferte. Panasonic am avut cele mai tari modele, cu dot matrix, motorizate, cu 4 iesiri auxiliare si nu au mai vrut sa citeasca nimic dupa un an. Nu mai vreau Panasonic, multumesc.
In plus, un 5303, NOU cu garantie, pe Beloud, este la aceiasi bani cu care vinzi tu acest aparat vechi de 2 ani. Sony CDXF7500 este 6.5 milioane nou la Carrefour, vazut si intrebat de mine acum o saptamana. Nu prea ar insemna sa fac o afacere buna cu voi, dar multumesc de oferte. Mai astept, poate ceva corect si bun apare la iveala. |
Re: Cumpar mp3 player
https://forum.4tuning.ro/555-hu-cd-playere-mp3/28754-vand-pioneer-deh-5600mp.html
Pioneer 5600. cel de pe masina mea...stii cum functioneaza. |
Re: Cumpar mp3 player
Kenwood
KDC-W4131Y---3.8mil---1bucata KDC-W410AY---4mil---5bucati JVC KD-G521---4.5mil---3bucati KD-G322---4mil---1bucata |
Re: Cumpar mp3 player
|
| All times are GMT +2. The time now is 22:54. |
- Copyright 2026 4Tuning