Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Piese BMW de vanzare (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare.html)
-   -   VAND (https://forum.4tuning.ro/641-piese-bmw-vanzare/301709-vand.html)

3m 31-01-12 20:12

VAND
 
4 Attachment(s)
100 euro dvd-ul(nou in cutie), 100 euro subwooferul si statia (astea le dau si la schimb cu obc 18 butoane sau incalzire in scaune pt e36,toba sport cu 2 iesiri ...)casetofon blaupunkt 100 lei !

byalex85yo 31-01-12 21:22

Re: VAND
 
Le dai si separat? M-ar interesa subwooferul!

3m 31-01-12 21:24

Re: VAND
 
ai pm !

valiy 01-02-12 13:27

Re: VAND
 
cat vrei pe incalzire? are si butoanele ? niste poze?

3m 01-02-12 18:25

Re: VAND
 
uitate mai bine sa vezi ca schimb cu asa ceva nu am de vanzare !

valiy 01-02-12 19:59

Re: VAND
 
scz am citit in graba

3m 02-02-12 10:09

Re: VAND
 
upppp

3m 05-02-12 12:22

Re: VAND
 
statia si subwooferul doar azi si maine la 300 lei , daca nu se vor da pe altceva

UP !

3m 06-02-12 23:05

Re: VAND
 
statia si subwooferul s-au dat,
au mai ramas dvd-ul si blaupunkt-ul !!!!
sus !!!!

3m 13-02-12 19:33

Re: VAND
 
UPPPP

3m 24-02-12 20:03

Re: VAND
 
UPPPPP !!! DVD NOU ! blaupunkt f putin folosit !

3m 29-02-12 10:05

Re: VAND
 
DVD NOU cu telecomanda , mufa pt USB , jack de 3,5mm la 4 mil cu transport inclus !!!

3m 04-03-12 21:42

Re: VAND
 
UPPPP ! 350 lei FIX !


All times are GMT +2. The time now is 09:19.

- Copyright 2026 4Tuning