![]() |
VAND
4 Attachment(s)
100 euro dvd-ul(nou in cutie), 100 euro subwooferul si statia (astea le dau si la schimb cu obc 18 butoane sau incalzire in scaune pt e36,toba sport cu 2 iesiri ...)casetofon blaupunkt 100 lei !
|
Re: VAND
Le dai si separat? M-ar interesa subwooferul!
|
Re: VAND
ai pm !
|
Re: VAND
cat vrei pe incalzire? are si butoanele ? niste poze?
|
Re: VAND
uitate mai bine sa vezi ca schimb cu asa ceva nu am de vanzare !
|
Re: VAND
scz am citit in graba
|
Re: VAND
upppp
|
Re: VAND
statia si subwooferul doar azi si maine la 300 lei , daca nu se vor da pe altceva
UP ! |
Re: VAND
statia si subwooferul s-au dat,
au mai ramas dvd-ul si blaupunkt-ul !!!! sus !!!! |
Re: VAND
UPPPP
|
Re: VAND
UPPPPP !!! DVD NOU ! blaupunkt f putin folosit !
|
Re: VAND
DVD NOU cu telecomanda , mufa pt USB , jack de 3,5mm la 4 mil cu transport inclus !!!
|
Re: VAND
UPPPP ! 350 lei FIX !
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:19. |
- Copyright 2026 4Tuning