Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   Machete in lucru - Schumy (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/301385-machete-lucru-schumy.html)

Schumi1 30-01-12 08:51

Machete in lucru - Schumy
 
15 Attachment(s)
Acestea sunt machetele modificate de mine.Enjoy!!

Schumi1 30-01-12 08:58

re: Machete in lucru - Schumy
 
2 Attachment(s)
Aceasta dacie este facuta in amintirea daciei mele de auto si rally cross.

Schumi1 30-01-12 09:01

re: Machete in lucru - Schumy
 
13 Attachment(s)
Renault 12 gordini racing copie dupa!!!!

Schumi1 30-01-12 09:08

re: Machete in lucru - Schumy
 
18 Attachment(s)
Aro 240 agrement

Schumi1 30-01-12 09:14

re: Machete in lucru - Schumy
 
12 Attachment(s)
Trabant replica 1:1 a celui pe care il am eu.

Schumi1 30-01-12 09:41

re: Machete in lucru - Schumy
 
14 Attachment(s)
Trabant Racing dupa o alta macheta !!!

Schumi1 30-01-12 09:46

re: Machete in lucru - Schumy
 
20 Attachment(s)
Dacia 1100 Racing

Schumi1 30-01-12 09:47

re: Machete in lucru - Schumy
 
4 Attachment(s)
Wartburg Schumy

Schumi1 30-01-12 09:49

re: Machete in lucru - Schumy
 
7 Attachment(s)
Dacia 1300 Circuit

tomita 30-01-12 10:29

re: Machete in lucru - Schumy
 
Da ati modificat nu gluma:D

Schumi1 30-01-12 10:39

re: Machete in lucru - Schumy
 
Important este daca voua va plac aceste modificari , nu cantitatea e importanta zic eu!!!

alonso01 30-01-12 11:41

re: Machete in lucru - Schumy
 
Quote:

Originally Posted by Schumi1 (Post 4854882)
Important este daca voua va plac aceste modificari , nu cantitatea e importanta zic eu!!!

Nu trebuie sa ne placa noua ci dumneavoastra sa va placa:)
Despre machete ce sa zic..sunt facute cu "gust"...mie unu imi plac:D

bmwh548 30-01-12 14:08

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Schumy bun venit pe aici, daaaar:

Quote:

Limita maxima de poze pentru macheta este de 12 pe zi si nu mai mult de 2 machete pe zi (POZE CLARE). Cine incalca regulile ii stergem postul, cine incalca regulile mai mult de 2 ori stergem topicul si dam Infraction!
Ce facem? Plus ca aici e aria de machete in lucru. Ale tale sunt deja terminate si ai foarte putine poze din timpul operatiunilor asa ca mergeau lejer pe aria de prezentari.

FED express 30-01-12 14:12

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Bine te-am regasit Schumy !
Ia baga niste poze cu cazanele "in lucru" :wink::lol:
Hai, bafta la modificatiuni ! :lol:

Schumi1 30-01-12 17:35

Re: Machete in lucru - Schumy
 
Bmw eu cand am intrat pe aria machete am gasit zona tunning pe machete , nu scria nici ca-s in lucru nici ca-s terminate deci mi-ar placea sa ramana aici daca nu este o problema.Daca nu se poate atunci e ok si rog un moderator sa le mute la tunning pe machete terminate.:!:;)

Bine ca ne-am gasit si aici FED express spor la lucru iti urez si sa-ti iasa cat mai multe machete reusite , eu prea am facut poze in timpul lucrarilor ca nu aveam rabdare si am facut poze mai mult la produsele finite.SOrry


All times are GMT +2. The time now is 18:48.

- Copyright 2026 4Tuning