![]() |
Machete in lucru - Schumy
15 Attachment(s)
Acestea sunt machetele modificate de mine.Enjoy!!
|
re: Machete in lucru - Schumy
2 Attachment(s)
Aceasta dacie este facuta in amintirea daciei mele de auto si rally cross.
|
re: Machete in lucru - Schumy
13 Attachment(s)
Renault 12 gordini racing copie dupa!!!!
|
re: Machete in lucru - Schumy
18 Attachment(s)
Aro 240 agrement
|
re: Machete in lucru - Schumy
12 Attachment(s)
Trabant replica 1:1 a celui pe care il am eu.
|
re: Machete in lucru - Schumy
14 Attachment(s)
Trabant Racing dupa o alta macheta !!!
|
re: Machete in lucru - Schumy
20 Attachment(s)
Dacia 1100 Racing
|
re: Machete in lucru - Schumy
4 Attachment(s)
Wartburg Schumy
|
re: Machete in lucru - Schumy
7 Attachment(s)
Dacia 1300 Circuit
|
re: Machete in lucru - Schumy
Da ati modificat nu gluma:D
|
re: Machete in lucru - Schumy
Important este daca voua va plac aceste modificari , nu cantitatea e importanta zic eu!!!
|
re: Machete in lucru - Schumy
Quote:
Despre machete ce sa zic..sunt facute cu "gust"...mie unu imi plac:D |
Re: Machete in lucru - Schumy
Schumy bun venit pe aici, daaaar:
Quote:
|
Re: Machete in lucru - Schumy
Bine te-am regasit Schumy !
Ia baga niste poze cu cazanele "in lucru" :wink::lol: Hai, bafta la modificatiuni ! :lol: |
Re: Machete in lucru - Schumy
Bmw eu cand am intrat pe aria machete am gasit zona tunning pe machete , nu scria nici ca-s in lucru nici ca-s terminate deci mi-ar placea sa ramana aici daca nu este o problema.Daca nu se poate atunci e ok si rog un moderator sa le mute la tunning pe machete terminate.:!:;)
Bine ca ne-am gasit si aici FED express spor la lucru iti urez si sa-ti iasa cat mai multe machete reusite , eu prea am facut poze in timpul lucrarilor ca nu aveam rabdare si am facut poze mai mult la produsele finite.SOrry |
| All times are GMT +2. The time now is 18:48. |
- Copyright 2026 4Tuning