Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Bazar AUTO - MASINI (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini.html)
-   -   O Vind.. Urgent (https://forum.4tuning.ro/191-bazar-auto-masini/30087-vind-urgent.html)

rares_s 30-12-06 19:06

O Vind.. Urgent
 
cine e interesat.. dacie 1310 din 1995 modificata doar exterior cu spoilare de BMW seria 3.scimbat esapamentul..+ 2 cp
masina merge bine si e intretinuta.
O DAU LA BANI FRUMOSI PT CINE E INTERESAT.. ROG SERIOZITATE

E-mail : [email protected] Tel : 0723584944

Ionutz maniacu 30-12-06 20:05

Re: O Vind.. Urgent
 
Pune si tu niste poze tatutzu sa vedem si noi cum arata,si ce spoilere de B.M.W ai pus.Bafta.

bano 30-12-06 20:08

Re: O Vind.. Urgent
 
un moderator sa mute topicu la bazar....

rares_s 30-12-06 20:20

Re: O Vind.. Urgent
 
imi cer scuze nam stiu ca acolo se da anunturi..

Zerofast 31-12-06 01:16

Re: O Vind.. Urgent
 
las-o usor ce deschizi atatea topicuri ;)

rares_s 31-12-06 03:43

Re: O Vind.. Urgent
 
frate daca ma crezi am o gaura mare si deaia ma grabesc sa o dau.. cit se poate de ieftin sa ma scot repede... intelege si tu

DARKOBELICI 31-12-06 04:02

Re: O Vind.. Urgent
 
man, crezi tu ca toba da 2 cp?si ce fel de ..toba?:)

rares_s 31-12-06 11:42

Re: O Vind.. Urgent
 
nu stiu frate daca chiar da .. mie asa mia zis proprietaru.. zic si eu cea zis el


All times are GMT +2. The time now is 18:16.

- Copyright 2026 4Tuning