![]() |
O Vind.. Urgent
cine e interesat.. dacie 1310 din 1995 modificata doar exterior cu spoilare de BMW seria 3.scimbat esapamentul..+ 2 cp
masina merge bine si e intretinuta. O DAU LA BANI FRUMOSI PT CINE E INTERESAT.. ROG SERIOZITATE E-mail : [email protected] Tel : 0723584944 |
Re: O Vind.. Urgent
Pune si tu niste poze tatutzu sa vedem si noi cum arata,si ce spoilere de B.M.W ai pus.Bafta.
|
Re: O Vind.. Urgent
un moderator sa mute topicu la bazar....
|
Re: O Vind.. Urgent
imi cer scuze nam stiu ca acolo se da anunturi..
|
Re: O Vind.. Urgent
las-o usor ce deschizi atatea topicuri ;)
|
Re: O Vind.. Urgent
frate daca ma crezi am o gaura mare si deaia ma grabesc sa o dau.. cit se poate de ieftin sa ma scot repede... intelege si tu
|
Re: O Vind.. Urgent
man, crezi tu ca toba da 2 cp?si ce fel de ..toba?:)
|
Re: O Vind.. Urgent
nu stiu frate daca chiar da .. mie asa mia zis proprietaru.. zic si eu cea zis el
|
| All times are GMT +2. The time now is 18:16. |
- Copyright 2026 4Tuning