Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Jante si Anvelope (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope.html)
-   -   Vand Anvelope 17 (https://forum.4tuning.ro/459-jante-anvelope/300630-vand-anvelope-17-a.html)

geti 25-01-12 22:09

Vand Anvelope 17
 
Vand anvelope, de vara pe 17, 225 45 17, 2 bucati, in stare buna pret 160 ron ambele, 1 buc Nankang NS2, 225 45 17, rulat 500 km pret 100 ron, 2 buc 215 45 17 in stare buna 180 ron ambele.Preturile sunt putin negociabile.Date de contact in semnatura.

soosy 25-01-12 23:58

Re: Vand Anvelope 17
 
niste poze te rog cu cele 215 45...

ce profil mai au si un ultim pret

geti 26-01-12 09:47

Re: Vand Anvelope 17
 
O.K, facem poze, le postam si dupa aia vorbim si de pret.

soosy 26-01-12 09:49

Re: Vand Anvelope 17
 
astept....


poze cu profilul...eventual daca imi poti masura
ceva defecte daca sunt
dot si marca lor

multan

geti 26-01-12 14:01

Re: Vand Anvelope 17
 
3 Attachment(s)
Dot ul nu il stiu, am uitat sa ma uit, ca si defecte, nu au defecte, unul singur are o ciupitura de 2 mm pe protectie(sunt cu protectie janta) nu lipseste bucata sau ceva. Am 2 buc Fulda si 2 buc Dunlop. Daca le vrei pe toate 4, discutam.

soosy 26-01-12 16:49

Re: Vand Anvelope 17
 
mersi de raspuns si de poze

dar din cate vad sunt cam uzate...caut ceva mai bune totusi...chiar daca la un pret mai mare

mersi si bafta

geti 26-01-12 19:37

Re: Vand Anvelope 17
 
Nu ai pentru ce. Sunt banii tai, anvelopele mele. Spor la cautari. 215 45 17 sare de 2 mil buc, cu maxim 30 la suta uzura, mi am luat eu Dunlop la 2,3 mil buc.

soosy 26-01-12 20:00

Re: Vand Anvelope 17
 
Quote:

Originally Posted by geti (Post 4848897)
Nu ai pentru ce. Sunt banii tai, anvelopele mele. Spor la cautari. 215 45 17 sare de 2 mil buc, cu maxim 30 la suta uzura, mi am luat eu Dunlop la 2,3 mil buc.

da corect...

legat de pret...cele uzate se invart undeva pe la 40-eu perechea...si cele foarte bune cam max 180-200lei bucata...

am si gasit cu profil de 70-80 % 300 lei ambele dar omu nu trimite prin curier..
iar alte 2-3 anunturi tot ceva de genul,dar nu mai sunt valabile

in fine..

bafta la vanzare

geti 26-01-12 21:26

Re: Vand Anvelope 17
 
Si tie, spor la cumparat.

nsl_iuli 02-02-12 13:54

Re: Vand Anvelope 17
 
Niste poze cu cele 225/45/17?
Detalii despre ele?

geti 03-02-12 06:41

Re: Vand Anvelope 17
 
Poze, in weekend.


All times are GMT +2. The time now is 15:06.

- Copyright 2026 4Tuning