Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Suceava (https://forum.4tuning.ro/91-suceava.html)
-   -   DnD Team (https://forum.4tuning.ro/91-suceava/300491-dnd-team.html)

DreamsNeverDieT 25-01-12 15:04

DnD Team
 
Un mic video de noi cei cativa :twisted:

https://www.youtube.com/watch?v=_efz0tF5ioo

DreamsNeverDieT 26-01-12 14:39

Re: DnD Team
 
9 Attachment(s)
Mai Vechi:

DreamsNeverDieT 26-01-12 14:50

Re: DnD Team
 
6 Attachment(s)
Mai Noi :

flow87 27-01-12 00:43

Re: DnD Team
 
Quote:

Originally Posted by DreamsNeverDieT (Post 4848371)
Mai Noi :

frumos nebunilor ::lol: ce curse faceau draci:twisted:

Otrava 27-01-12 11:41

Re: DnD Team
 
Ne descurcam si noi cum putem si cu ce avem :twisted: [ o sa mai urmeze si altele, cand o sa vin inapoi tara :))

- peace -

flow87 27-01-12 12:29

Re: DnD Team
 
Quote:

Originally Posted by Otrava (Post 4849819)
Ne descurcam si noi cum putem si cu ce avem :twisted: [ o sa mai urmeze si altele, cand o sa vin inapoi tara :))

- peace -

pe cand in tara ? :D

Otrava 27-01-12 13:11

Re: DnD Team
 
Quote:

Originally Posted by flow87 (Post 4849892)
pe cand in tara ? :D

De acu pe la vara cred :P

SeRee 28-01-12 12:05

Re: DnD Team
 
>:) ..ehe...curse (i)Legale >:)..

Otrava 28-01-12 12:20

Re: DnD Team
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4851366)
>:) ..ehe...curse (i)Legale >:)..

... asa cum ne place :)) pacat ca nu am avut mai multe masini ... dar vor fii si din alea .. next time

SeRee 28-01-12 16:12

Re: DnD Team
 
Quote:

Originally Posted by Otrava (Post 4851407)
... asa cum ne place :)) pacat ca nu am avut mai multe masini ... dar vor fii si din alea .. next time

daca o sa mai fie vreo intalnire ceva ..poate vin si eu daca ma primitzi evident :P

flow87 28-01-12 16:24

Re: DnD Team
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4851815)
daca o sa mai fie vreo intalnire ceva ..poate vin si eu daca ma primitzi evident :P

o sa fie intalnirea golf club dar nush exact cand.
Poate saptamana viitoare sau poate peste 2 saptamani.... dar daca vrei sa vii esti bine venit , nu conteaza ca nu ai golf :lol: noi postam pe golf club lasa'mi nr tau de tel pe privat si cand facem intalnirea te sun eu si te anunt

PS: daca cu street code nu se mai face nimic noi am revenit la intalnirile cu golf club

Otrava 28-01-12 17:20

Re: DnD Team
 
Quote:

Originally Posted by SeRee (Post 4851815)
daca o sa mai fie vreo intalnire ceva ..poate vin si eu daca ma primitzi evident :P

Eu cand o sa vin home ... cu siguranta am sa fac o intalnire in care sa facem ceva nu daor sa vb ;) ... fiecare sa se dea cu masina (video poze) ... dar asta mai e pana vin eu :( pana atunci bagati mare la intalnirile golf-club ;)

peace

cata_golf 31-01-12 14:52

Re: DnD Team
 
F frumos,si eu sunt din Falticeni si va stiu masinile,cum de nu s-a alaturat si colegu cu dacia visinie (TTR)?
P.S:Poate o sa vin si eu cu bicicleta la intalnire =)) (glumesc desigur)

Otrava 03-02-12 19:35

Re: DnD Team
 
Quote:

Originally Posted by cata_golf (Post 4857127)
F frumos,si eu sunt din Falticeni si va stiu masinile,cum de nu s-a alaturat si colegu cu dacia visinie (TTR)?
P.S:Poate o sa vin si eu cu bicicleta la intalnire =)) (glumesc desigur)

ms fain ... baiatu cu dacia visinie cred ca e din PLM tuning ... nu e cu noi, deocamdata noi suntem la stagiul de fanatici (spre amatori ) eu sunt plecat din tara, ca facem o intalnire, adunam mai multi dadeam cate o liniuta ceva (video + poze) ... sper in vara cand vin sa adun ceva baieti din Sv si din flt la fel de pasionati si sa facem ceva frumos dar pana atunci mai e timp ... daca ar fii cineva sa ia initiativa sa faca ceva ar fi si mai frumos. Oricum eu personal o sa incerc sa aduc cativa baietii si incet dar sigur fa infintez cu club ceva :D sa putem sa ne bagam macar la un expo asa de inceput, asta in timp ... luni, ani :D.

Sper sa ne auzim in vara lasa un ID de mess pana atunci daca vrei . bafta

SeRee 04-02-12 10:40

Re: DnD Team
 
Quote:

Originally Posted by Otrava (Post 4862848)
ms fain ... baiatu cu dacia visinie cred ca e din PLM tuning ... nu e cu noi, deocamdata noi suntem la stagiul de fanatici (spre amatori ) eu sunt plecat din tara, ca facem o intalnire, adunam mai multi dadeam cate o liniuta ceva (video + poze) ... sper in vara cand vin sa adun ceva baieti din Sv si din flt la fel de pasionati si sa facem ceva frumos dar pana atunci mai e timp ... daca ar fii cineva sa ia initiativa sa faca ceva ar fi si mai frumos. Oricum eu personal o sa incerc sa aduc cativa baietii si incet dar sigur fa infintez cu club ceva :D sa putem sa ne bagam macar la un expo asa de inceput, asta in timp ... luni, ani :D.

Sper sa ne auzim in vara lasa un ID de mess pana atunci daca vrei . bafta

apai ce mai stai .. eu zic sa te apuci de pe acuma sa faci :twisted: ...sa depui actele :twisted: ...:shock: .. pentru club :P


All times are GMT +2. The time now is 01:42.

- Copyright 2024 4Tuning