Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tuning pe machete (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete.html)
-   -   "tunning" deagostini (https://forum.4tuning.ro/506-tuning-machete/299775-tunning-deagostini.html)

steaua23 21-01-12 20:12

"tunning" deagostini
 
1 Attachment(s)
O noua viziune asupra daciei 1300 ...


ps: Costi ... pregateste-te de battle :lol:

s3rgyu 21-01-12 20:17

Re: "tunning" deagostini
 
Tare :lol:

DrifterGT 21-01-12 20:21

Re: "tunning" deagostini
 
http://i39.tinypic.com/2qks5fa.jpg

E opera ta ? :chainsaw:

steaua23 21-01-12 20:23

Re: "tunning" deagostini
 
Quote:

Originally Posted by DrifterGT (Post 4839742)
http://i39.tinypic.com/2qks5fa.jpg

E opera ta ? :chainsaw:

Nu. A intrat unul cu un papuc galben in ea :lol:

cardone 21-01-12 20:28

Re: "tunning" deagostini
 
BIG LIKE :lol:

DanyFCS 21-01-12 20:32

Re: "tunning" deagostini
 
Super tare :)) battle fac eu varianta din spate :lol:

2010 21-01-12 20:59

Re: "tunning" deagostini
 
Pfff...grav de tot!
Cu ce ura ai bagat in ea...:lol:
Papucul unde e?

steaua23 22-01-12 10:52

Re: "tunning" deagostini
 
Quote:

Originally Posted by 2010 (Post 4839815)
Pfff...grav de tot!
Cu ce ura ai bagat in ea...:lol:
Papucul unde e?

A fugit de la fata locului :lol:

bmwh548 22-01-12 15:18

Re: "tunning" deagostini
 
Nu e rau, dar ca sa fiu rautacios: deformarea nu e realista.:-P Zgarieturile nu au ce cauta acolo, stalpul trebuia sa se deformeze invers in cazul unei coliziuni frontale... Oricum ideea e buna, astept pozele pentru battle.

steaua23 22-01-12 16:44

Re: "tunning" deagostini
 
Iti dai seama ca e facuta in graba si fara pretentii. Fiind seald, probabil si daca ma chinuiam 3 zile tot nu iesea realista treaba.
In fine ... ii trag diseara cateva poze si daca vrea Costi, il provoc la battle cu o alta viziune asupra "tuning-ului" de 1300 :P

2010 22-01-12 16:46

Re: "tunning" deagostini
 
Quote:

Originally Posted by steaua23 (Post 4841002)
Iti dai seama ca e facuta in graba si fara pretentii. Fiind seald, probabil si daca ma chinuiam 3 zile tot nu iesea realista treaba.
In fine ... ii trag diseara cateva poze si daca vrea Costi, il provoc la battle cu o alta viziune asupra "tuning-ului" de 1300 :P

Normal ca da, astept de 1 an confruntarea daciucilor!:lol:

Miria 22-01-12 17:16

Re: "tunning" deagostini
 
Cel mai bine o revopseati si faceati un battle ca lumea.Dupa aceea le puteati dona unor copii mai saraci sa prinda si ei gustul diecast-ului.Asa dupa confruntare machetele ajung la cosul de gunoi:???::sad:.

DrifterGT 22-01-12 17:22

Re: "tunning" deagostini
 
Quote:

Originally Posted by Miria (Post 4841054)
machetele ajung la cosul de gunoi:???::sad:.

Mai bine acolo decāt să apară la 'tunning' cu jante de 22inch sau eleroane de Boeing...

bmwh548 22-01-12 17:24

Re: "tunning" deagostini
 
Daca o incadreaza intr-o diorama se supara cineva? Ca dureaza maxim o ora sa incropesti ceva (o bucata de polistiren, niste nisip, pietricele, o crenguta pe post de copac...).

2010 22-01-12 17:47

Re: "tunning" deagostini
 
Quote:

Originally Posted by Miria (Post 4841054)
Cel mai bine o revopseati si faceati un battle ca lumea.Dupa aceea le puteati dona unor copii mai saraci sa prinda si ei gustul diecast-ului.Asa dupa confruntare machetele ajung la cosul de gunoi:???::sad:.

A mea e cum a fost la inceput, ba chiar e in magazinul meu la vanzare...
aaa eu am si premiu!:lol:


All times are GMT +2. The time now is 18:16.

- Copyright 2026 4Tuning