![]() |
"tunning" deagostini
1 Attachment(s)
O noua viziune asupra daciei 1300 ...
ps: Costi ... pregateste-te de battle :lol: |
Re: "tunning" deagostini
Tare :lol:
|
Re: "tunning" deagostini
|
Re: "tunning" deagostini
Quote:
|
Re: "tunning" deagostini
BIG LIKE :lol:
|
Re: "tunning" deagostini
Super tare :)) battle fac eu varianta din spate :lol:
|
Re: "tunning" deagostini
Pfff...grav de tot!
Cu ce ura ai bagat in ea...:lol: Papucul unde e? |
Re: "tunning" deagostini
Quote:
|
Re: "tunning" deagostini
Nu e rau, dar ca sa fiu rautacios: deformarea nu e realista.:-P Zgarieturile nu au ce cauta acolo, stalpul trebuia sa se deformeze invers in cazul unei coliziuni frontale... Oricum ideea e buna, astept pozele pentru battle.
|
Re: "tunning" deagostini
Iti dai seama ca e facuta in graba si fara pretentii. Fiind seald, probabil si daca ma chinuiam 3 zile tot nu iesea realista treaba.
In fine ... ii trag diseara cateva poze si daca vrea Costi, il provoc la battle cu o alta viziune asupra "tuning-ului" de 1300 :P |
Re: "tunning" deagostini
Quote:
|
Re: "tunning" deagostini
Cel mai bine o revopseati si faceati un battle ca lumea.Dupa aceea le puteati dona unor copii mai saraci sa prinda si ei gustul diecast-ului.Asa dupa confruntare machetele ajung la cosul de gunoi:???::sad:.
|
Re: "tunning" deagostini
Quote:
|
Re: "tunning" deagostini
Daca o incadreaza intr-o diorama se supara cineva? Ca dureaza maxim o ora sa incropesti ceva (o bucata de polistiren, niste nisip, pietricele, o crenguta pe post de copac...).
|
Re: "tunning" deagostini
Quote:
aaa eu am si premiu!:lol: |
| All times are GMT +2. The time now is 18:16. |
- Copyright 2026 4Tuning