![]() |
O intrebare
Salutare all.AM si eu o intrebare.Este posibil sa avem si noi in Romania fabrica de facut jenti de aluminiu pt. masina?Daca stie cineva unde ar fi si in ce orase sa-mi zica si mie.Lol.Intreb asta pt ca de multa vreme caut un model de janta MIM si nu-l gasesc pe nicaieri nici macar aici pe acest forum.Singura sansa a mea ar fi sa gasesc o fabrica care sa-mi toarne modelul de janta dorit :)
|
| All times are GMT +2. The time now is 23:38. |
- Copyright 2026 4Tuning