Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tot ceea ce nu poate fi incadrat (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat.html)
-   -   O intrebare (https://forum.4tuning.ro/32-poate-incadrat/299041-intrebare.html)

LoVeALL 17-01-12 14:29

O intrebare
 
Salutare all.AM si eu o intrebare.Este posibil sa avem si noi in Romania fabrica de facut jenti de aluminiu pt. masina?Daca stie cineva unde ar fi si in ce orase sa-mi zica si mie.Lol.Intreb asta pt ca de multa vreme caut un model de janta MIM si nu-l gasesc pe nicaieri nici macar aici pe acest forum.Singura sansa a mea ar fi sa gasesc o fabrica care sa-mi toarne modelul de janta dorit :)


All times are GMT +2. The time now is 23:38.

- Copyright 2026 4Tuning