Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta.html)
-   -   Unde ne spalam masinile in Constanta (https://forum.4tuning.ro/35-constanta/299026-spalam-masinile-constanta.html)

YCEE 17-01-12 12:35

Unde ne spalam masinile in Constanta
 
Ma gandeam la un thread nou cu locuri unde ne spalam masinile in oras la noi si niste preturi.
De cateva zile ma tot gandesc sa schimb spalatoria ca au inceput sa dea buleala.

Locul unde o spalam eu...era pe pandurului undeva in km 4-5 , era o spalatorie intr-o curte...15 lei int+ext . Dar au inceput sa nu mai faca treaba.

GABBY_ 17-01-12 16:33

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
Vis-a vis de bazar e una dar nu ti-o recomand..cu carpa de geamuri da si pe praguri asa ca ...iese o spoiala totala.Si eu sunt curios de o spalatorie klumea.

C T 19 K R A 17-01-12 17:05

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
La cap de linie la 51 fix in curba acolo e o spalatorie pe stanga spala foarte bine:D

YCEE 17-01-12 18:22

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
kra explica si tu unde e capatu de linie la 51 ca ma jur ca am uitat :))
si poate ne zici si un pret

e N d Y 17-01-12 20:53

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
Eu o spal la Selecta in poarta 6 si cand am chef si e cald la omv din mamaia. :)la selecta parca era 15 lei int/ext, oricum fac trb buna oamenii de acolo .

Georgian03 17-01-12 21:06

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
Eu nu prea dau pe la spalatorie, dar cand am fost am fost la aia de pe Poporului, cea de pe colt cu nu stiu ce strada si pe Baba Novac(imediat dupa reprezentanta Mazda), au spalat-o destul de ok.
In Rest o spal in fata curtii, spuma activa de la Selgros, un furtun, o perie, o laveta, un "fas-fas" de geamuri, un aspirator si asta e.

C T 19 K R A 17-01-12 23:37

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
Quote:

Originally Posted by YCEE (Post 4832344)
kra explica si tu unde e capatu de linie la 51 ca ma jur ca am uitat :))
si poate ne zici si un pret

De sens la camp spre confiscate incolo se faca stanga spre linia de cale ferata si e fix pe colt acolo e mare si albastra.Si ultima oara am spalat vento ala vr6 cu 15 ron interior - exterior sa dea bine la poze :))

misublu89 18-01-12 12:47

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
eu o spal la TROMPI , pe strada crisanei , in piata chiliei , 15lei int/ext si o da si cu ceara , tine mult luciul ;)

CT08GNT 18-01-12 13:04

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
eu o spal la romnational int/ext ceara 26 si 23 fara ceara recomand e pe I.L.Caragiale intersectie cu Gudam cine cunoaste

GABBY_ 18-01-12 14:01

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
Din cele enumerate de voi , unde anume o sufla si cu aer comprimat ?Degeaba o face bec daca dupa 200-300 m e plina de zoaie de pe la oglinzi sau de la manere.

C T 19 K R A 18-01-12 14:12

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
Quote:

Originally Posted by GABBY_ (Post 4833924)
Din cele enumerate de voi , unde anume o sufla si cu aer comprimat ?Degeaba o face bec daca dupa 200-300 m e plina de zoaie de pe la oglinzi sau de la manere.

Niciuna cred.O spalatorie smechera mai este acolo cand iesi de la kaufland din parcare si face dreapta sa te duci spre liceul sportiv si este pe dreapta.Acolo ti-o sufla cu aer comprimat 100 % si spala si bine :D

CT08GNT 18-01-12 14:19

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
revin la romnational foloseste si aerul..... dar imi fine fiecare isi spala masina unde e mai bine pentru el

C T 19 K R A 18-01-12 14:32

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
Quote:

Originally Posted by CT08GNT (Post 4833949)
revin la romnational foloseste si aerul..... dar imi fine fiecare isi spala masina unde e mai bine pentru el

Si eu am spalat-o acolo ca pe acolo stateam si am fost foarte multumit.Au si loc sus de o cafelutza o tigarica la caldurica:D:D De exterior am fost multumit dar la interior lasa de dorit.Erau multe zone in care nu dadeau cu aspiratorul , incurcau presurile de la alte masini

misublu89 18-01-12 15:09

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
cu aer sunt aia pe baba novac cand treci de soveja spre institut , pe dreapta , sunt niste tigani arata de zici ca sunt desenati cu stanga da spala bine si dau si cu aer ;) pretul era convenabil dar numi convenea mie drumul pana acolo.sa vii din centru pana acolo cu banii aia o mai speli o data :))

CT97AMD 18-01-12 18:02

Re: Unde ne spalam masinile in Constanta
 
Locar Wash(in parcarea subterana City Park mall) care spala cnad bine cand rau
Si in genereal La Fitze in tomis nord :D


All times are GMT +2. The time now is 01:25.

- Copyright 2024 4Tuning