Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Dezmembrari si Piese SH (https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh.html)
-   -   SE VINDE TOT - Alpine T si GTT (https://forum.4tuning.ro/461-dezmembrari-piese-sh/298935-vinde-alpine-gtt.html)

t@uru 16-01-12 19:57

SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
Mai multe detalii pe :

https://forum.4tuning.ro/481-anunturi...ml#post4830579

t@uru 05-02-12 09:53

Re: SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
UP !!!!!

t@uru 08-02-12 13:48

Re: SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
UPP !!!!

noutati. intrati pe linkul din primul post si vedeti !!

t@uru 13-02-12 09:03

Re: SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
SUS !!!!!!

NOUTATI !!!

t@uru 21-02-12 14:28

Re: SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
VALABIL !!!!

t@uru 24-02-12 08:54

Re: SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
UPDATE !!!!

AU MAI RAMAS !!!


> Axa cu (s)came R 5 GTT stock (270 grade) : 70 RON
> Delco GTT fara capac (stare f buna) : 50 ron
> Senzor volanta GTT : 50 ron
> Pompa apa GTT in stare perfecta : 100 ron
> Teava intre bloc si cutie GTT : 30 ron
> Capace distributie : 20 ron bucata

Poze : https://forum.4tuning.ro/481-anunturi...lpine-gtt.html

> Punte spate de GTT cu discuri, in stare ireprosabila care include : discuri noi, placute 80%, etrieri cu kit de reparatie, amortizoare noi, conducte de frana noi, rulmenti noi, 8 prezoane, iar puntea este lasa deja cu un dinte !!!! PRET : 750 ron.
Puntea a fost data jos. Voi reveni saptamana viitoare cu poze noi dupa ce o curat si o vopsesc.

https://forum.4tuning.ro/481-anunturi...-completa.html


tel : 0762353731

Bogdan

t@uru 27-02-12 21:03

Re: SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
POZE NOI LA PUNTE !!! IN LINKUL DE MAI JOS !!!!

AU MAI RAMAS !!!


> Axa cu (s)came R 5 GTT stock (270 grade) : 70 RON
> Delco GTT fara capac (stare f buna) : 50 ron
> Senzor volanta GTT : 50 ron
> Pompa apa GTT in stare perfecta : 100 ron
> Teava intre bloc si cutie GTT : 30 ron
> Capace distributie : 20 ron bucata


> Punte spate de GTT cu discuri, in stare ireprosabila care include : discuri noi, placute 80%, etrieri cu kit de reparatie, amortizoare noi, conducte de frana noi, rulmenti noi, 8 prezoane, iar puntea este lasa deja cu un dinte !!!! PRET : 750 ron.
POZE NOI !!!!!

https://forum.4tuning.ro/481-anunturi...-completa.html




tel : 0762353731

Bogdan
_______

t@uru 05-03-12 09:24

Re: SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
SUS !!!!!

t@uru 08-03-12 07:15

Re: SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
UPPPPPP

t@uru 11-03-12 08:57

Re: SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
VALABIL !!!!

t@uru 20-03-12 08:27

Re: SE VINDE TOT - Alpine T si GTT
 
UP UP UP !!!!!


All times are GMT +2. The time now is 14:40.

- Copyright 2026 4Tuning