Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Tulcea (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea.html)
-   -   ne-multumiri ! (https://forum.4tuning.ro/356-tulcea/298802-multumiri.html)

flmoise 16-01-12 08:03

ne-multumiri !
 
ma gandesc ca anul trecut pe vremea asta ieseam pe la benzinarii sa protestam pentru pretul mare al carburantului.
acum ar fi un moment cheie sa iesim iara si sa le scoatem din cap viitorul pret de 9 lei/litru si sa cerem scoaterea taxei de imatriculare a autovehiculelor! poate acum nu o sa le arda sa ne mai ignore!

Geox` 17-01-12 18:36

Re: ne-multumiri !
 
e greu .. in tl na iesit lumea in str sa protesteze asa dar pentru benzina nici atat..

mikafly 19-01-12 20:14

Re: ne-multumiri !
 
Eu si cu Myagi si Dennis...am vrut sa iesim sa strigam "Hai cu mataaa!!!"....in fata la primarie....dar ne-am gandit ca era cam periculos

flmoise 20-01-12 08:14

Re: ne-multumiri !
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 4836362)
Eu si cu Myagi si Dennis...am vrut sa iesim sa strigam "Hai cu mataaa!!!"....in fata la primarie....dar ne-am gandit ca era cam periculos

eu am iesit de 2 ori deja si ieri am fost la bucuresti.

ionutzdilek 02-02-12 20:45

Re: ne-multumiri !
 
Quote:

Originally Posted by mikafly (Post 4836362)
Eu si cu Myagi si Dennis...am vrut sa iesim sa strigam "Hai cu mataaa!!!"....in fata la primarie....dar ne-am gandit ca era cam periculos


Salut!
Vi se pare periculos??? de ce??? :)
Eu am fost si-am stricat si nimeni nu mi-a facut absolut nimic... numai stati ca fricosii in casa ca alti in 89 au fost omorati in strada iar acum nu se mai poate repeta aceiasi istorie... aveti mai mult curaj... :)

mikafly 02-02-12 20:56

Re: ne-multumiri !
 
Quote:

Originally Posted by ionutzdilek (Post 4861297)
Salut!
Vi se pare periculos??? de ce??? :)
Eu am fost si-am stricat si nimeni nu mi-a facut absolut nimic... numai stati ca fricosii in casa ca alti in 89 au fost omorati in strada iar acum nu se mai poate repeta aceiasi istorie... aveti mai mult curaj... :)

Nu ne-am inteles.....eu vroiam sa strigam "hai cu mataaa!!!" catre manifestanti.Apropo....astazi am fost sa plimb cainele in piata civica.....si erau 4.....deci repet 4 revolutionari inarmati cu trompete si portavoce......a fost penibil....am ras maxim....si am ascultat cand faceau liniste si nu zbierau ca prostii discutiile lor.....erau legate de o tuica de prune pe care o are unu in beci de anu trecut.Bineinteles intre cei 4 era si agitatorul.....unul care le dicta ce sa strige....gen "acum hai" "Basescu,Basescu,mai rau ca Ceausescu" si alte ABERATII d-astea. Se vedea foarte clar ca erau oameni care nu aveau ce face acasa....sau au fost platiti sa se faca de ras.

ionutzdilek 02-02-12 21:25

Re: ne-multumiri !
 
Hmm scz...
Pai pe facebook astia zic ca maine vor sa iesim si aici la tulcea... acum depinde cati vor iesi si pe frigu asta...

Dennis_TL 03-02-12 06:43

Re: ne-multumiri !
 
penar...hai cu mataa , mika ma suni si vin cu trompietele.

mikafly 04-02-12 09:53

Re: ne-multumiri !
 
Quote:

Originally Posted by Dennis_TL (Post 4861791)
penar...hai cu mataa , mika ma suni si vin cu trompietele.

Dennis noi facem un miting pentru legalizarea prostitutiei.......cu trompete...tamburine...zurgalai si prezervative umflate

Dennis_TL 04-02-12 10:48

Re: ne-multumiri !
 
o adunatura de vidanje cu als si antilag + tarafu din rachelu = jos basescu hai cu mataa , era sa sar cu aragazu la postu asta

SEJ 13-05-12 12:33

Re: ne-multumiri !
 
Denis e pe ilegale :lol:
Pe unde mai este ma? Nu te-am mai vazut de doi ani

Dennis_TL 16-05-12 18:09

Re: ne-multumiri !
 
:)) sunt in Tulcea Vali, te claxonez din 2 in 2 zile :))) da nu ma vezi...

SEJ 16-05-12 21:33

Re: ne-multumiri !
 
Quote:

Originally Posted by Dennis_TL (Post 5026138)
:)) sunt in Tulcea Vali, te claxonez din 2 in 2 zile :))) da nu ma vezi...

Scuze! Azi te-am remarcat in trafic... dar azi nu m-ai vazut tu :lol: Din cauza masinii poate, dar oricum am devenit si foarte aerian de ceva timp... am imbatranit :lol:

KAB 17-05-12 09:18

Re: ne-multumiri !
 
Quote:

Originally Posted by SEJ (Post 5026462)
Scuze! Azi te-am remarcat in trafic... dar azi nu m-ai vazut tu :lol: Din cauza masinii poate, dar oricum am devenit si foarte aerian de ceva timp... am imbatranit :lol:

Sau te-ai ajuns si nu mai vezi lumea...?:-)

Eugen_TL 20-05-12 19:16

Re: ne-multumiri !
 
Mai e activitate si pe tulcea ? :lol:
Usurel ca luam toata banda


All times are GMT +2. The time now is 16:52.

- Copyright 2024 4Tuning