![]() |
cumpar nokia clasic
ofer100 ron
|
Re: cumpar nokia clasic
Mai exact ce model ?
|
Re: cumpar nokia clasic
nokia 1208 folosit si decodat, sau nokia 1616 nou la cutie codat orange! da un pm care te intereseaza si vorbim de pret!;)
|
| All times are GMT +2. The time now is 06:47. |
- Copyright 2026 4Tuning