Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Talcioc (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc.html)
-   -   Vand Telefoane (https://forum.4tuning.ro/79-talcioc/297455-vand-telefoane.html)

alzn0rbert 07-01-12 17:23

Vand Telefoane
 
8 Attachment(s)
salut vand

*nokia x2-00 folosit,prezinta zgarieturi fine,camera de 5mpx ,blitz,butoane speciale muzic player,jack 3.5mm, bateria tine aprox 3 zile.mai are garantie 1 an .
Telefonul vine insotit cu incarcator si card de memorie 2gb. pret 210 ron usor negociabil

* motorola v360,folosit stare perfecta de functionare,estetic 8/10 prezinta zgarieturi pe capacul baterie,necesti deblocare.

Pachetul contine : Telefonul. pret 35 de ron

*nokia 3110classic buton pornire lipsa/defect numai bun pt piese. pret 15ron

Contact: PM ,ID: alzn0rbert


PREDARE PERSONALA IN BRASOV

alzn0rbert 08-01-12 21:08

Re: Vand Telefoane
 
uppppppppp

alzn0rbert 11-01-12 13:46

Re: Vand Telefoane
 
UPDATE

Nokia X2-00 199RON
Motorola V360 -30 Ron
Nokia 3110c- 10 RON

predare personala in BV.

alzn0rbert 15-01-12 18:01

Re: Vand Telefoane
 
Nokia 3110c -vandut




Nokia x2-180RON

predare personala in BV

alzn0rbert 19-01-12 17:53

Re: Vand Telefoane
 
NOKIA X2-00 a fost decodat deci pretul revine la 200RON

alzn0rbert 20-01-12 21:12

Re: Vand Telefoane
 
nu vrea nimeni? Pret nou: 180 RON decodat,liber in toate retelele.

mafiozzo 20-01-12 23:26

Re: Vand Telefoane
 
pe x2 daca vrei iti dau un 6300 si diferenta:)

alzn0rbert 21-01-12 08:23

Re: Vand Telefoane
 
Quote:

Originally Posted by mafiozzo (Post 4838379)
pe x2 daca vrei iti dau un 6300 si diferenta:)

nu mersi.

alzn0rbert 25-01-12 19:57

Re: Vand Telefoane
 
nokia x2-vandut,multumesc se poate inchide


All times are GMT +2. The time now is 11:12.

- Copyright 2026 4Tuning