![]() |
Vand Telefoane
8 Attachment(s)
salut vand
*nokia x2-00 folosit,prezinta zgarieturi fine,camera de 5mpx ,blitz,butoane speciale muzic player,jack 3.5mm, bateria tine aprox 3 zile.mai are garantie 1 an . Telefonul vine insotit cu incarcator si card de memorie 2gb. pret 210 ron usor negociabil * motorola v360,folosit stare perfecta de functionare,estetic 8/10 prezinta zgarieturi pe capacul baterie,necesti deblocare. Pachetul contine : Telefonul. pret 35 de ron *nokia 3110classic buton pornire lipsa/defect numai bun pt piese. pret 15ron Contact: PM ,ID: alzn0rbert PREDARE PERSONALA IN BRASOV |
Re: Vand Telefoane
uppppppppp
|
Re: Vand Telefoane
UPDATE
Nokia X2-00 199RON Motorola V360 -30 Ron Nokia 3110c- 10 RON predare personala in BV. |
Re: Vand Telefoane
Nokia 3110c -vandut
Nokia x2-180RON predare personala in BV |
Re: Vand Telefoane
NOKIA X2-00 a fost decodat deci pretul revine la 200RON
|
Re: Vand Telefoane
nu vrea nimeni? Pret nou: 180 RON decodat,liber in toate retelele.
|
Re: Vand Telefoane
pe x2 daca vrei iti dau un 6300 si diferenta:)
|
Re: Vand Telefoane
Quote:
|
Re: Vand Telefoane
nokia x2-vandut,multumesc se poate inchide
|
| All times are GMT +2. The time now is 11:12. |
- Copyright 2026 4Tuning