![]() |
Subwoofer
As dori sa stiu ce tip de incinta se aude cel mai bine in raport cu complexitatea construirii ei?
Si ce program pentru calculat incinte bun imi recomandati? |
Re: Subwoofer
Mergi pe bass reflex..ca incinta..ca program nu as putea sa iti spun exact..STIMA
|
Re: Subwoofer
Quote:
De atunci am invatat ca masinile difera mult intre ele si nu se oate sa fie o incinta care sa sune bine in majoritatea;)). |
Re: Subwoofer
suntem din acelasi oras si ma ocup cu sonorizari auto din pasiune. daca vrei sa vorbim mai multe despre acest subiect ne putem intalni. mi-ar face placere sa ajut un constantean :)
|
Re: Subwoofer
Quote:
|
Re: Subwoofer
ahh :lol:
|
| All times are GMT +2. The time now is 07:32. |
- Copyright 2026 4Tuning