Forum 4Tuning

Forum 4Tuning (https://forum.4tuning.ro/)
-   Coltul incepatorului (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului.html)
-   -   Subwoofer (https://forum.4tuning.ro/382-coltul-incepatorului/297321-subwoofer.html)

vwvento 06-01-12 22:02

Subwoofer
 
As dori sa stiu ce tip de incinta se aude cel mai bine in raport cu complexitatea construirii ei?
Si ce program pentru calculat incinte bun imi recomandati?

Yulllll 25-03-12 13:31

Re: Subwoofer
 
Mergi pe bass reflex..ca incinta..ca program nu as putea sa iti spun exact..STIMA

vwvento 25-03-12 13:48

Re: Subwoofer
 
Quote:

Originally Posted by Yulllll (Post 4948993)
Mergi pe bass reflex..ca incinta..ca program nu as putea sa iti spun exact..STIMA

Multumesc de raspuns, intrebarea am pus-o acum cateva luni:D cand nu stiam absolut nimic despre incinte!
De atunci am invatat ca masinile difera mult intre ele si nu se oate sa fie o incinta care sa sune bine in majoritatea;)).

pigoo 25-03-12 14:31

Re: Subwoofer
 
suntem din acelasi oras si ma ocup cu sonorizari auto din pasiune. daca vrei sa vorbim mai multe despre acest subiect ne putem intalni. mi-ar face placere sa ajut un constantean :)

vwvento 25-03-12 14:34

Re: Subwoofer
 
Quote:

Originally Posted by pigoo (Post 4949065)
suntem din acelasi oras si ma ocup cu sonorizari auto din pasiune. daca vrei sa vorbim mai multe despre acest subiect ne putem intalni. mi-ar face placere sa ajut un constantean :)

Am vorbit aseara ;)) eu sunt cel cu pojarul!:))

pigoo 25-03-12 15:38

Re: Subwoofer
 
ahh :lol:


All times are GMT +2. The time now is 07:32.

- Copyright 2026 4Tuning