![]() |
ce credeti de Saturn?
1 Attachment(s)
k..uite cateva poze...cam asa vreau sa-mi fac masina....
e un Saturn SL2 din 99 . 1.9 L , 130cp |
Re: ce credeti de Saturn?
1 Attachment(s)
cam asha arata acuma
|
Re: ce credeti de Saturn?
Nu'i rau da nu shtiu cum potzi sa gaseshti kit tuning pt ea .......... oricum mult succes.
|
Re: ce credeti de Saturn?
Masina arata bine si nemodificata...da cred ca niste arcuri sa fie mai joasa si niste jenti ar fi destul..............bafta
|
Re: ce credeti de Saturn?
mai mult poze nu ai...un sfat cumpara alte janti
|
| All times are GMT +2. The time now is 09:38. |
- Copyright 2026 4Tuning